predcasny unik spermii pri milovani... a potom koniec :(

Príspevok v téme: predcasny unik spermii pri milovani... a potom koniec :(
tanya

moj partner ma problem s tym, ze ked pri milovani a pri drazdivejsom zasuvani do mna hlbsie vojde, ma tendenciu sa spravit rychlejsie ako by chcel a potom je z toho doprimovany... neviete poradit ako odialit to, aby mu neuslo? menime polohy ako sa len da, no skoro v kazdej sa rychlo spravi ak si nedava pozor... ale vsimla som si, ze ked ma dost vypite, tak sex s nim trva omnoho dlhsie a je teda dost husty, bo si nemusi davat pozor... ale nechcem aby stale pil... neviete poradit daky trik... budem vam vdacna a partner urcite tiez :)

slusny muz

Suhlasim s nazorom, aky tu napisal Dug. Z vlastnej skusenosti viem, ze je dobre ked najprv zena to spravi muzovi ustami az dokonca a potom druhe kolo (o 20 min, 1 hod....to je individualne) muz vydrzi dlhsie. Uz to nieje take intenzivne a dokaze vydrzat ovela dlhsie a potom ma aj partnerka z toho nieco. Tak treba skusit...

kiko

to nikto nepozna tie tabletky?ja tiez neviem ich presny nazov,sorry ale vraj pomahaju,no su hormonalne myslim...a k tomu prerusovanemu sexu, to treba trenovat dlhsie,neviem kolko ste to "cvicili" vy ale skuste este raz....

dilino

ani jedno nepomaha...ja som skusal, nic z toho,ani sa spravit pred tym, ani mysliet...mne to nepomaha...teda raz som nevydrzal dlho(prve kolo) a asi o necelych 20min, zasa druhe kolo a som bol by som povedal, ze este skor nez predtym...tak co tu dristate o tom, ze sa spravit predtym

meliosa

tanya nie si jedina:))))ja mam rovnaky problem s chalanom ze sa ryychlo spravi a ja z toho nemam vobec nic ale ten moj robvi to ze do mna vnikne a prestane sa hybat bo sa boji ze bude......no horoor

brandon

tanya, ked ma vypite a vtedy sexujete, su jeho podnety a vzruchy obmedzene, preto "vydrzi dlhsie". inac v normalnom stave nech skusi toto vyvrcholenie oddialit silou vole. neviem ci to bude fungovat, ale nech skusi aj tuto variantu.

brandon

tanya, skuste prerusovany styk, teda ked bude citit, ze sa blizi k vyvrcholeniu, nech bud spomali alebo prestane. inac ti neviem pomoct. vyskusajte...