Make-up Avon-reklamacia

Príspevok v téme: Make-up Avon-reklamacia
klara16

Kupila som si z Avonu make-up, ale vidi sa mi akysi divny. Uz som ho predtym mala a bol v poho, teraz ale nenormalne rychlo schne, robi hrozne flaky a odtien-predtym mi sedel a teraz v nom vyzeram akoby som mala zltacku. Na dolnej strane krabicky je vytlaceny datum 31.01.07-je to datum vyroby alebo spotreby??? Pomoze mi niekto?

smejko

ten datum je datum vyroby,taka velka a svetova spolocnost,ako je avon,by si nedovolila,aby nieco predavala po datume spotreby,nepotrebuje zlu reklamu...

agina

To by mal byt datum vyroby a niekde na krabicke sa docitas, kolko mesiacov to mozes skladovat.Make-upy vacsinou skladuj na tmavom a chladnom mieste, najlepsie v chladnicke.

smejko

aj ja robim avon lady,takze viem,ze ak zakaznicke nesadne kozmetika,moze mi ju vratit,aj dajme tomu po stvrtroku pouzivania,pretoze az vtedy sa moze objavit nejaka alergicka reakcia a ja to pekne krasne vratim do avonu,oni vyreklamuju a ja zakaznicke vratim korunky.je to jednoduche,len sa obrat na tu svoju avon lady,u ktorej si si zakupila kozmetiku.