ake mozu byt vsetky priznaky tehotenstva?

Príspevok v téme: ake mozu byt vsetky priznaky tehotenstva?
vlasate strasidlo

babeny piste prosim, chcem vediet vsetko co sa deje nove ak zena otehotnie. moze byt priznakom aj zvysene vypadavanie vlasov? vysadila som HAK a odvtedy mam kramy tak ako sa im chce a som z toho nanervy ci nahodou nemozem byt v tom,napr mala som 29dnovy cyklus,potom 24dnovy cyklus,potom 30dnovy a dnes je to 26dni od posledneho menzesu a tak neviem ci mam uz panikarit alebo este vyckat.pomozte mi,neznasam ked sa sama splasim, potom si to vsugeruvavam,do kelu zeleneho

vlasate strasidlo

hmmm tak toho stresu mam v praci aj doma viac nez dost. stale cakam. no uz mam sama v hlave taky blud ze az mi nedobre. ked dostanem kramy tak hned idem po HAK lebo sa zblaznim.takto sa fungovat neda...

moje

Aj ja som brala HAK a pred mesiacom a pol vysadila a este som nedostala:((( Pohlavny styk mavam,ale vzdy s kondomom a vzdy si skontrolujem, ci sa nestala nejaka nehoda alebo tak a nic a aj tak mam obavy...Ta HAk je fakt vec, na ktoru sa da spolahnut, nie takto. Ale podla mna si to zbytocne nahovarame snad...

age

tak skoro este ziadne priznaky mat nemozes. pockaj v klude, nestresuj, lebo aj zo stresu moze meskat menstruacia. a uvidis ze ju dostanes.

vlasate strasidlo

ako mna to napadlo co si myslis ze ne?ja len si myslim ze mi to zatial este nemeska,teda neviem ci mi meska abo ne. a kazdy vravi ze test robit az ked meska,taze som z toho v ... ale ta este pockam asi 3dni nech to je tak ako tie predtym dva cykle priblizne, ale aj tak chcem vediet ze co vsetko, vyrazky,vracanie,abo co vlastne vsetko.dik