Holenie

envy

tie vyrazky a cervene zapalene miesta prejdu po case, ked sa holi castejsie..napriklad mne pomahal velmi tekuty puder, dostat ho aj v lekarni aj droherii, stoji cca 40 krun, ked sa oholis, potries si to tym a nezapali sa to.. ja sa holim asi 2x do tyzdna (alebo podla potreby castejsie :)) a vyrazky mi presli uplne asi po pol roku- teraz sa oholim a nepotrebujem ani puder, nic, uz ma to nesvrbi ani nemam nic zapalene,...chce to len cas, kym si pokozka dostatocne zvykne :) hladkej pokozke zdar :P

zdenoz

že by bola tupá len žiletka? Leandra čo ty na to. Ak sa tu niekto uspokojuje ... ale ja nie pozor. Iba ohľaduplne. Ja sa do teba nenavážam.

zdenoz

Konečne nejaká téma na úrovni. Pokračujeme. Ja sa holím už dosť dlho a čím ďalej tým sú chlpy tvrdšie a pichlavejšie a hustejšie a tak to bude aj u teba a s tým nič neurobíš. ale mne by to neprekážalo...chi...

3333

Uz su tomu skoro dba tyzdne,ako som si to oholila. Holila som to kazdy druhy den,ale stale to mam cervene a take male cervene virazky tam mam. Musim si to casto holit,lebo na druhy den mi to uz rastie,aj kazdy den by bolo potrebne.Je to normalne,ze este aj po tolkych dni sa mi to neupravili,ze stale to mam cervene? Alebo mam taku citlivu pokozku,ze si ani nemozem holit?

age44

prave preto ta svrbi, ze chlpky znovu zacinaju vyrastat . kym su drobne, su pichlave, a to je ten neprijemny pocit. bud si ich hol kazdy druhy den, kym nestihnu byt take pichlave, alebo potom este menej casto a to uz zs dorastu a nebudu az take ostre. ... alebo nenos nohavicky :-)

Nikpia

sak to je logicke...si ziva tak musi to rast....hol si to podla potreby..ako uznas za vhodne, ale kazdy den nie...to by si si mohla podrazdit pokozku a spravili by sa ti este vyrazky alebo co...chapes