MAM PROBLEM :(no vlastne moja najlepsia priatelka ho ma :((

Príspevok v téme: MAM PROBLEM :(no vlastne moja najlepsia priatelka ho ma :((
loly

baby pomozte mi niektora :((..moja velmi dobra priatelka ma problem..prestava jjest...ide o to,ze sa jej brutalne uz strasne dlhy cas paci isty chalan..ale problem je v tom,ze ma holku,aa ona je strasne stihla..aa tak lenka prestava jest...casto byvaju dni,ked pije len vodu,alebo je len ovocie,alebo si da len nejaku ovocnu tycinku...ja jej strasne chcem pomoct,nechcem z nej mat anorekticku :((..co mam robit?? :((( poradte prosim :((

loly

IvanBA
lenze ona ho nechce ziskat..proste ma komplex,mysli si,ze ostane sama,lebo ked si ju jeden nevsima kvoli inejj,chudsej,tak si ju nebude vsimat nikto..preto chce chudnut...nechce nikoho o nikoho pripravovat ://..
neviem..asi si ma nepochopil :((..ci hej?

IvanBA

Nech si polozi otazku, ako by sa jej lubilo, keby sme takto sa spravali, aj chlapci,že by sme bezhlavo rozbili nejaký vzťah. Ako by sa jej páčilo, keby to bol jej chlapec a iná by ju o neho chcela pripraviť ? Porozpravajte sa pár krát týmto smerom. Nech sa vžije do toho roli tej druhej dievčiny. Je to len o psychike a jej hrdosti.Alebo je PODRAZÁK bez chrbtovej kosti.Tak nech sa rozhodne. Alebo bude nskôr aj rozbijač manželstiev ? To sa jej vypomstí.

loly

no ide o to,ivanBA,ze ona si nechce dat rady...staale hovori o tom,zee tak dlho si ho vsima,tak dlho po tom tuzi aaa on si ju ani nevsimne,stale sa jej to proste vracia,lebo bol cas,ked uz som myslela,ze na neho kasle,ale potom ho uvidela,zhovarala sa s nim a prislo to opat ://

IvanBA

Ked jej chces pomoct, tak jej porad, aby nemyslela na chlapca, ktory ma uz dievca.Ako by sa citila ona, keby mala sokynu ? Toto by bola asi najlepsia rada, hladat si ineho.Pomoz jej na neho nemysliet."inzinierka",tam by nemala existovat ziadna ina zbran.