MAM PROBLEM :/..vlastne moja najlepsia priatelka ho ma :((

Príspevok v téme: MAM PROBLEM :/..vlastne moja najlepsia priatelka ho ma :((
loly

baby pomozte mi niektora :((..moja velmi dobra priatelka ma problem..prestava jjest...ide o to,ze sa jej brutalne uz strasne dlhy cas paci isty chalan..ale problem je v tom,ze ma holku,aa ona je strasne stihla..aa tak lenka prestava jest...casto byvaju dni,ked pije len vodu,alebo je len ovocie,alebo si da len nejaku ovocnu tycinku...ja jej strasne chcem pomoct,nechcem z nej mat anorekticku :((..co mam robit?? :((( pomooc

rockerka

Skus sa s priatelkou vazne poroypravat a porad jej navstevu u psychologa. Cim skor tym lepsie!!! A povedz jej velmi jasne ZE ZIADNY CHALAN NESTOJI ZA TO ABY SI NICILA ZDRAVIE. Pravdepodobne je totiz anorekticka.

123tinus

fuuuha...prv ona musi chciet....
ukaz jej fotky anorekticiek ci chce takto vyzerat....a ci jej ten chalan stoji zato....neviem ako inak by som ti poradila....treba sa zacat mat rad...

kyblik

tazko sa nachadzaju slova alebo rady v takychto situaciach...niesom odbornik ale ked je natlak od kamaratok aj v tejto oblasti tak sa od nich aj ja radsej vzdalujem:( neviem ale co je dobre v tomto pripade ale urcite nie nutenie alebo vyhrazanie sa chorobou, treba jej pomoct mozno pocitit to ze ju prijimate (iked to nejedenie nie) ale ju ano a pomoct jej dospiet do stadia kedy aj ona bude chciet hladat pomoc pre seba

betka20

loly musis sa zmierit ty jej nepomozes ak ona sama nechce tak nie.... viem o com pisem ja ked som toto robila mala som len jeden ciel nic ine mojich kamaratov som maala pekne povedane...

anonym1

prosim vas poradte mi co mam robit. moja kamaratka si mysli ze je tlsta ale vobec to nieje pravda.naopak ona je velmi pekna baba a ma dobru postavu.lenze chodila s jednych chalanom ktory ju nechal a povedal jej ze je tlsta ako prasa a ze je skareda.ona to vzala vazne. ma este len 14 rokov a uz robi hluposti. ked sa naje pojde k umyvadlu a strci si palec do ust aby sa vyvracala.kazdy jej vravy ze je to hlupost a ze s toho len ochorie ale ona nam neveri a nechce aby sme to niekomu povedali.ani jej mama to nevie.Ona je dost pekna a este je zatial zdrava a nechcem aby mala anorexiu POMOZTE MI PROSIM!