Čokoláda - mňam alebo brr?

Príspevok v téme: Čokoláda - mňam alebo brr?
Alternativa

Patrí medzi potravinu vyvolávajúcu závislosť.
Negatíva : Obsahuje vysoké % cukru a značné množstvo kofeinu. Hlavne mliečna má veľa nasýtených tukov. Tiež obsahuje teobromín /podobná chem. podstata ako kofein/, ktorý je napr. jedom pre psov.
Pozitíva : kakaové maslo má jednoduché nasýtené mastné kyseliny a niektoré antioxidanty prospievajúce srdcu. Je ich viac v horkej čokoláde. Čokoláda zvyšuje hladinu serotoninu, ktorý klesá pri depresiách a predmenštruačnom syndróme. Jeho dostatočná hladina je potrebná na pocit duševnej pohody.
Záver: Konzumácia čokolády v malých množstvách, opatrne. V žiadnom prípade nie pre domácich zvieracích miláčikov /Frank Navrátil: Holistická výživa pre každého/.
Tak ako??? Asi len malý kúsok čokinky, keď nám klesne tá hladina serotoninu :o)

pišta

Čokoláda je fajná...
...má však prakticky 0% vlákniny a to znamnená dosť veľký problém pre naše hrubé črievko, ktoré aj tak trpí často zápchou.
Sem-tam, poštekliť chuť, no dobre, ale potom nedostanem pravidelne do tela tie vitamíny, minerály... a naopak.
Alebo sa mýlim ? :)

edi

Surová čokoláda, tým mám na mysli surové nijako chemicky alebo tepelne spracované kakaové orechy priamo zo stromu - je velmi dobrá pre zdravie. Neobsahuje kofeín, obsahuje množstvo antioxidantov, vitamínov a minerálov, zvyšuje seratonín (hormón ktorý pomáha človeku dobre sa cítit a byť pokojný}, a je aj afrodižiak (zvyžuje chuť na sex). Mayania používali kakaové orechy namiesto peniazí. Odporučam knihu "Naked chocolate" (David Wolfe & Shazzie).

Alternativa

Horka alebo biela cokolada???????
Bioflavonoidy - antioxidanty - obsahuje kakao, ktore sa v bielej cokolade nenachadza. A tych rozdielov je urcite viac, ale treba ist spat, hoci aj so slusnou hladinou serotoninu :o)

Alternativa

Myslim, ze Pista na tuto temu nebude pozitivne naladeny. Ale aspon kusok pri tych malickych depkach si mozeme dovolit :o)

damaxy

to by bolo možno pre Pištu on je vedátor cez potraviny,ja verím,že niečo nájde a osvieti to tu.Ja si vela vecí prečítam,viem čo áno a nie,ale zabudnem prečo,asi tak.Mne to stačí,ale ma mrzí ked to neviem vysvetlit.Takže poviem môžte mi verit,len nechcite vysvetlit.

Alternativa

Tak to sa musime viac ponurat v nejakej dalsej literature. Kedze horka cokina je lepsia ako mliecna, tak ta biela bude asi celkom neprijatelna...ale mnam.

damaxy

určite by bol lepší kúsok čokoládky pri depresii a pan.poruche ako tie lieky.a čo tzv biela čokoláda,je to pomenovanie správne?kakaové maslo z lekárne bolo svetlé,čo ja pamatám a natierali sme sa ním namiesto krému na opalovanie.