priatel

Príspevok v téme: priatel
andrea71

Absolutne sa neviem vzrusit ked ma priatel robi rukou.Jemu staci uz len to ze sa dlho bozkavame a je vzruseny a to ze ho spravim rukou je uz len zavrsenie,ale ja neviem absolutne nemam na nic chut a kludne by som vydrzala bez vsetkeho,proste ma nic nedokaze rozpalit,ani bozky ani dotyky ani nic ...neviete nieco poradit ?

roberta

nieco podobne boloaj u mna a mojho manzela on je vzruseny a ja nic minule sme ale skusali pozerat pri tom erotiku ,a cuduj sa vyslo to alebo skuste dlhsiu predohru a teraz to robime takto a vzdy ma to vzrusi

monci

je to normalne asi si neni na to pripravenna no si ked sa nebojis ale je to normalne ked potom moc netuzis neni vsetko zalozene predsa len na sexe hmm???

xx

ked som ja mala priatelku, a mazlili sme sa, tak ona bola vzrusena a ja nie. nemohla som sa sustredit na jej dotyky, pretoze som stale rozmyslala ci nas niekto nenachyta a tak. jasne, ze ked si u neho nepoznala rozkos, tak ta to nelaka. skuste zmenit miesto, nech mate klud, uvolni sa a hlavne NEROZMYSLAJ! :-)

andrea71

ved prave ze mi sme spolu este sex nemali a sme spolu takmer 10 mesiacov ...nemam na to vobec chut vobec mi to nechyba a nechyba mi ani to robenie rukuou ani nic podobne.

lori

A kde mas naozaj problem? Co zazivas,co si pri tom myslis,co by si chcela aby robil,ako sa dokazes vzrust sama a dokazes to ?odpovec si na tieto otazky, nemusis pisat sem ich odpoved,ale tam tu odpoved najdes,ak sa dokazes uspokojit sama a dokazu ta vzrusit neake predstavy tak potom ich porospravaj jemu a skuste to inou cestou.