Zensky Orgazmus

Príspevok v téme: Zensky Orgazmus
prdelkaba

no, vraj zeny mozu mat dva druhy orgazmu, vnutorny a vonkajsi.. vnutorny z bodu G pri sexe a vonkajsi z klitorisu... ako ja sa urobim ked sa robim sama alebo ked ma chaln tak zvonku, ale znutra sa mi este nestalo, pritom niektore moje kamosky maju pri sexe orgazmus normalne zvnutra..? ked sa proste nic nerobi s klitorisom aj sa neurobim, je to normalne? a inak ako dlho trva zensky orgazmus? mne asi tak 5 sekund a potom som taka citliva ze nechytaat .. to tam ma byt? len raz_ som pocula ze niektore baby maju orgazmus aj viackrat za sebou, ako to vlastne je?? a tak??? a niekedy sa mi stane ze este ani nemam orgazmus a uz to ej take citlive akoby som uz bola po a pritom nic... alebo niekedy sa proste neviem urobit.. je to normalne??? alebo?? dakujem .. :)

Markus37

prdelkaba vo vsetkom mas pravdu orgazmus s klytorisu trva tak 5sekund a partnerka uz potom nechce dotyky na klitoris, maximalne sa milovat. Asi 2krat sa nam stalo pri prstovani-skuske kolko prstov sa vojde ze som ju urobil,cize sa to da aj vnutorne ale mam pocit ze teleso ktore je v posve tam musi byt dost tesno trene o steny posvy

ajanka

ja som taka rada, ez som objavila tuto temu...
mam nieco cez 20 a zatial som dosiahla vzdy len orgazmus pomocou klitorisu alebo jeho okolia (kedze je tam aj viac neviem este akych bodov) ale ked ma partner robil prstami vnutri, tak som mala pocit, ze potrebujem ist na male wc (ved blizko je preda mocovy mechur), ale v skutocnosti som nikdy nepotrebovala ist... bol to len taky pocit... asi mi stlacal resp hybal prstami v okoli moc. mech.. alebo ja neviem, ze kde by mal stlacat/pohybovat prstami ked je vnutri.. no a s penisom, cize pri priamom akte som este orgazmus toez nemala.. a velmi by som chcela lebo som pocula, ze je to ovela lepsie ako klitorialny org.. ale ako na to??? nejaka technika alebo ako? nemyslim si, ze nie som dostatocne uvolnena, aj ked priznavam..mohla by som byt aj viav.. zo svojho tela komplexy nemam..takze tym to nebude... aaaach

AdamKrt

Mezi cim ? Medzi vaginalnym a bodom G ?

Vaginalny orgazmus vznikne napr. pri treni o posvu. Stimuluje sa posva. Ci uz vyssou frekvenciou pohybov v nej, vacsim pritlakom na stenu posvy, alebo hrubkou penisu, ktory je v nej.

G-orgazmus je zase pritomny, pri stimulaciu G bodu, kde treba casto pritlacit, ci masirovat stlacene tento bod.

Su polohy, kde sa to da stimulovat ciastocne aj pri pohlavnom styku, ale casto to neni tak intenzivne, ako ked sa posobi priamo na ten konkretny bod.

AdamKrt

A to ze odkedy su IBA DVA druhy orgazmu ?

Ved len vaginalne su minimalne dva.

Zatial o com viem, tak:

1/ orgazmus cez bod G,
2/ vaginalny orgazmus, mimo bodu G
3/ klitorialny orgazmus,
4/ analny orgazmus,
5/ kombinovany orgazmus /napr. 1+2 alebo 2+3/
6/ dotykovy orgazmus,
7/ a najtazsi dusevny orgazmus

vanilka1975

ahojte,ja som tiez este nikdy nezazila vaginalny orgazmus a je mi to hrozne luto,pretoze moj partner sa tak snazi...vonkajsi mam oralnym sexom skoro vzdy,ale ja mam pocit,ze sa neviem vobec vzrusit ani pri dotykoch,bozkoch,jednoducho som z toho nestastna.bude to len nejaky blok,alebo co?

safira497

........ veľa veci sa mi vyjasnilo :D:D tieto veci ma naozaj zaujímajú ale nikdy som nemala odvahu sa pýtať alebo čitať tieto o sexi.... ďakujem