Atikoncepcia...

missty

ahojte...potrebovala by som vediet ci mozem fajcit ked beriem antikoncepciu...je to rozdelene podla druhov alebo sa nesmie fajcit vobec...za poradenie dakujem

sjuzn1987

wewe-tak to sme asi na tom presne tak isto ja uzvam antikoncepci asi zhuba 1 rok ale partner by bol celkom rad keby som ich vysadila a urobili by sme si babetko a ja taktiez newem co mam robit ale minule sme sa este nejak dohodli ze este s babetkom troska pockame tak sa skuste aj vy porozpravat a mozno pridete aj vy na nejaky kompromis,

sjuzn1987

mamut-to iste by som sa chcela spitat aj ja v poslednom case nemam nejak na sex akosi vobec chut moze to byz sposobene ze uzivam antikoncepciu ale tu mam uz asi 1 rok a iba teraz sa to zacalo prejavovat.takze aj mna by to celkom zaujimalo.

sjuzn1987

msnk-ova-v prvom rade sa ty musis rozhodnut kolko chces davat za antikoncepciu.Ja mam presne tuto istu stoji fakt vela(zhruba do tej 1000,-)ale je celkom dobra nestazujem si.Len v poslednom case som si zacala vsima ze nejak priberam a newem ci to snej ci preco.Takze tvoje rozhodutie je len a len na tebe a tvojom priatelovi.Prajem vela stastia.

mamut

Nazdar.Rad by som sa spytal, ci nemoze mat uzivanie antikoncepcnych naplasti EVRA nieco spolocne z nechutenstvom k sexu :)
diky

terezia1

Ak ti smiem poradiť, kúp si v lekárni namiesto antikoncepcie mini mikroskop vo forme rúžu. Je to ovulačný tester, ktorý pracuje na základe slín. Je jednoduchý, pomerne lacný ( len asi okolo 130,- Sk), bezpečný, nemá vedľajšie účinky a nepotrebuješ každý mesiac nový. Má neobmedzené použitie.

dada

msnk-ova ahoj ja som si predpisala tabletky yadine a uzivam ich uz dlhsi cas je to velmi profesionalna antikoncepcia jedna s najdrahsich a je pravda ze je nizkohormonalna a nezadrziavva vodu ako ostatne takze sa snej nepriberie ale na kazdeho vplvy inak a ak hocijaku antikoncepciu nepravidelne uzivas tak otehotnies to je normalne musis dodrziavat ten rytmus vela stastia

ixiiik

ak mas nejake otazky tak si klikni na www.antikoncepcia.com a tam mozes napisat priamo lekarovi svoju otazku alebo otazky on ti odpovie do 24 hodin.Je to anonymne