tabletky na posunutie menstruacie

...

ja som mala tabletky na oddialenie menstruacie a nasledujuca menstruacia bola normalna, len o asi dva dni som dostala znova menstruaciu ale taku slabsiu.doktorka povedala ze to je normalne..

andreja

bud neprerusis antikoncepciu a zacnes brat dalsi balik al.ti dr.predpise NORETHISTERON tbl a vtedy nedostanes menst.len by si si mala byt ista ze niesi tehot.nez ich zacnes uzivat.ked ich doberies tych par dni-podla toho na kolko ju chces oddialit tak behom 2-3 dni menst.pride

mmmm

hapci o tych citronoch som pocula aj ja ale nejde o posunutie menstruacie ale pocas menstruacie ked chces aby skor skoncila tak vraj sa maju jest citrony a aj grepy a ze vraj pomaha aj pri bolestiach

hapči

pocula som niekde ze mensutracia sa da posunut ked zjes nejako vela citronov no neviem ci to je pravda alebo ist na cervenu

kacicka

ja som to tiez uzila a potom hned po vysadeni tabliet som to dostala,no ta bolest bola dost silna.no co sa tyka toho ci si tehotna,skor si myslim ze nie,ak si to uz 2 krat dostala.

cindy

Ahoj, tabletky na posunutie menzesu mozu fakt sposobit poruchy v cykle, niekedy aj dlhsieho charakteru.A co sa tyka druhej otazky, niektore zeny mavaju menzes este aj 4. mesiac po oplodneni...takze mozne to je.Ak mas obavy, urob si tehotensky test..tie tehotenstvo "odhalia" uz par dni po styku...