hrčka

Príspevok v téme: hrčka
bublinkaaa

v oblastí bikín,asi 5 cm od klitorisu smerom nahor sa mi vytvoriela nejaká hrčka..neviem,čo to je,lebo keď sa toho dotknem,tak to bolí,ale normálne nie.keď chodím,tak to nie je vidno pretože tam mi už začína stehno,ale akonáhle si ľahnem,tak trošku vyčnieva.čo by to mohlo byť?myslíte,že by to mohol byť vred?alebo niečo iné?ja naozaj netuším..pomôžte mi prosím,čo by to mohlo byť..ďakujem

bublinkaaa

lulu25:a to akože keď ti to vyberali a zistili to,tak si nebola informovaná,že z čoho by asi tak tie hrčky mohli byť?museli ti to povedať nie náhodou?mňa by to zaujímalo,keby mi to vyberali..a v podpazusí som mala aj ja ale to zmizlo..tak možno aj toto zmizne..

ninnika

Bublinka: aj tak ti tu nikto nepovie nic normalne naj by bolo keby si s tym zasla k doktorke ta ta uz posle dalej a potom budes vediet na com si :))

lulu25

Už cca 1 rok sa mi tvoria v podpazuší hrčky, ktoré sú bolestivé. Na ľavej strane mi boli odstránené 3 krát a na pravej strane 2 krát. V dvoch prípadoch mi bola robená aj kultivácia, kde mi zistili zlatého stafylokoku. Potrebovala by som pomôcť, že z čoho to môže byť.Ďakujem