hrčka

Príspevok v téme: hrčka
bublinkaaa

v oblastí bikín,asi 5 cm od klitorisu smerom nahor sa mi vytvoriela nejaká hrčka..neviem,čo to je,lebo keď sa toho dotknem,tak to bolí,ale normálne nie.keď chodím,tak to nie je vidno pretože tam mi už začína stehno,ale akonáhle si ľahnem,tak trošku vyčnieva.čo by to mohlo byť?myslíte,že by to mohol byť vred?alebo niečo iné?ja naozaj netuším..pomôžte mi prosím,čo by to mohlo byť..ďakujem

hope83

Co sa tyka hrcky v podpazusi, ja mam teraz tiez taku vo velkosti hrasku
neviem co to je ale boli to ako keby sa mi vytvarala podkozny vriedok. Trochu sa bojim je to vazne? Ma niekto podobne skusenosti?

aja99

dudka:mala som rovnake problemy minuly rok,tiez hrcka bolestiva.Nakoniec to po vysetreni nic nebolo ale mala som z toho obrovsky strach.Lekar mi akurat zmenil antikoncepciu.

dudka

ja mam tiez hrcku v podpazusi, ale ja mam tusak, ze je to z Dricloru. Prem 2tyzdnami sa mi objavila v pravom podpazusi, bolestiva, ale zmizla. teraz je na lavej strane stale 3 dni. ma niekto podobne skusenosti? date daku radu?

marfuška

Dominika,vraví sa,že nádor nebolí.U Teba by mohlo ist skor o zdurené uzliny.Aj tak by si mala s tým íst k lekárovi,nech to vyšetrí.

jaj jaj jaj jaj jaaaaj

ta hrcka? to je dalsi kliťák ktory ti rastie ja by som sa za to nehambila aspon sa mozes robit o polovicu lepsie oh tak si to odrez pre boha ked s tym nesi spokojna noo ale ta vies o chvilu to budes povazovat ako za nieco vynimocne he heeee

jarka10

v podpazusi sa mi vytvorila mala hrcka a boli ma to. ked som s tym bola prvykrat s tym u doktorky povedala,ze to nic nie je, ze su to len uzliny.poradte

lulu25

bublinkaaa:mala som to v takom stave, že som mala zapálené celé podpazušie a mala som horúčky, takže inú možnosť nemali. A strašne to bolelo. Ale mala som ich zopár takých ktoré mi zmizli sami od seba. Ale ináč mi povedali že to mám z toho že si holím podpazušie. Čo je podľa mňa blbosť, lebo neholím si podpazušie jeden rok, ale už viac rokov. Takže neviem.