Co je to orgazmus?

................................

moj prvý zážitok orgazmu - bol to moj prvý, mala som ho rada. Orgazmus prisiel neskor, asi o take dva tri tyzdne po tom, co sme sa spolu prvykrat milovali. Cakala som od toho trochu viac, teda lepsie povedane, bolo to kratsie, nez som si myslela. Trvalo to len par sekund, asi 4-5. Ako som sa k nemu dopracovala? Lucinka, musiš si uvedomit, že nie kvantita je dolezita, ale kvalita. Ak mas chlapca, s ktorym sa milujes, na ktoreho si zvyknuta a s ktorym si rozumies, je stokrat lepsie nez ked ich striedas ako ponozky. Treba vyskusat viacero poloh, niektore zeny maju predtym rady oralny sex, niektore ked sa stimuluje klitoris, niektore maju radi nezny sex a niektore tvrdsi sex. Skus sa zamysliet nad tym, kde robis chybu, ci to nie je na teba prilis rychlo, ci toho chlapca milujes ked s nim spis, ci sa prilis nesustredis len na orgazmus. skuste takisto vyskusat nejake hry, napriklad s vibratorom, alebo spodne pradlo a tak.. je mozne, ze tebe konkretne vyhovuju chlapi s vacsim penisom alebo si si mozno doteraz nasla muzov, ktori v sexe neboli az tak skuseni a tak ta nedokazali uspokojit. A nerada to hovorim, ale urcite si pocula o tom, ze nejake percento zien orgazmus nikdy nedosiahne. Dufam, ze k nim nepatris. To by si prisla o vela. Drzim palceky

peto

ja si myslim ze mas kratku predohru mala by si si nechat viac casu az kym nebudes mat pocit neskutocnej rozkose az tak velkej ze by si urbyla veci ktore bezne nerobys,alebo vôbec.

polka

Otázka znela,že čo je to orgazmus.Je to niečo nádherne,čo Ti prajem zažiť.A pritom nemusíš byť ani promiskuitná.

tiny

Vies lucinka ja proste neverim na to ce vaginalne orgazmus dosiahnes, myslim ze iba manipulaciou klitorisu sa k vyvrcholeniu dopracujes, tiez som sa milovala nie jeden krat a vravim ze milovala a mohla som ho lubit ako som chcela nikdy to nebolo a myslim ze je to jednoducho preto lebo vo vagine mas strasne malo nervovych zakonceni kdezto na klit. ich mas mnoho, skus a potom sa ozvi ako to dopadlo,bohuzial ja sa viem uspokojit iba sama lebo len ja najlepsie viem co ma vzrusuje. tak vela stastia

jatyon :-)

vies, to je tak:
.

...... musis ho z celeho srdca milovat, tesit sa na kazdy jeho dotyk, na kazde jeho slovo, gesto, napad ...
musite spolu zazit mnozstvo prekrasnych intimnych chvil a chciet jeden pre druheho urobit vsetko ...
a potom, raz, potom raz to budes naozaj chciet a citit, ze je to ten pravy, ktoremu zveris to najcennejsie, co mas a rozochvena tuzbou a pripravena nebudes vnimat bolest alebo hocico ine, iba jeho a jeho a tuzba po tesnom kontakte ta bude spalovat a potom v tesnom objati lahucko vklzne do teba a zem sa pohne a zazijete spolocne gejzir radosti a slasti ....
.
kym to nebude so vsetkymi opisanymi okolnostami... bude to obycajna jebacka.

ifka

ahoj Luci, skus sa nesustredit na to, ze na konci ma prist orgazmus, lebo prilis velka snaha ho moze potlacit :)ale uzivaj si kazdu drobnost pocas milovania. A suhlasim s Lukkim, ked si zamilovana je to uplne ine... napr. ja som si zacala sex ovela viac uzivat po tom,co mi moj priatel po prvykrat povedal ze ma lubi potom prisli aj krasne orgazmy :)lebo som vedela, ze je to z lasky...a navyse sa mi to s nim paci vzdy, aj ked sa mi orgazmus dosiahnut nepodari, pretoze mam radost, ze sme sami dvaja a mame cas len pre seba...to je moja rada hadam ti pomoze :)