Pomoc?!

Príspevok v téme: Pomoc?!
monica

Takze baby takto vam poviem..Stale drzim nejake diety...:( :( Uz som bola chuda aj ako som chcela lenze zdy to priberiem spat mojim prejedanim...:( Este pred ytzdnom som bola so sebou celkom spokojna..Lenze prisla menstruacia a ako som dlhsie malo jedavala prisla strasna chut na mna..Za celu menstruaciu som pribrala tri kila!!!!A som z toho hotova!!!!:(:(:( U mna je to iny pripad ako co tu pise bulimicky a anorekticky ze su tucne..oni su chude pri takych mierach preboha!Lenze ja mam nejakych 167cm a mam teraz 70 kg!!!!Posledne tri dni som zacala jedlo vraciat..Teda zacalo to tak,ze som sa prezrala az tak ze mi bolo zle tak to slo same..A vetdy som si ivedomila,ze ahaa aj takto sa to da ,ze sa mozem najest a nepribrat..Tak som to potom dalsue dva dni urobila.Ale len raz za den..Aj ked si myslim ze som ani polovicu z toho nevyvratila..Je mi zo seba strasne.Samozrejme ze u mna sa neda o nijakej zavisloti hovorit ani nic take..Lenze ja som taka zufala...Stale som sa len prejedala teraz mam zauludok roztiahnuty a najhorsie je ze neviem prestat!nie som momentalne ako nejaka anorekticka co neje..ja praveze stale myslim na jedlo a chodim co by som si dala..Keby sa dal posledny tyzden vratit naspat...:( VSetko by bolo dobre..:( bola by som spokojna..Baby mna to uz vazne enbavi....Stale sa trapit ym ako vyzeram..Nemam teraz vobec pevnu volu aby som si povedala nie nejdes zjest tu sladkost...Preco su niektore baby od prirody chude a nikdy sa netrapia takymi problemami...:(:( Je mi naozaj hrozne..Stale myslim na jedlo ked si daco dam mam vycitky..Alebo to najnovsie idem vyzvracat.Viem preboha aka je to psychicka porucha ku ktorej sa samozrejme este nepriznavam..Lebo si uvedomujem ze ej to zle a ze to nechcem robit..Len mi je strasne citim sa skareda a ..Neviem co mam robit..:( Chodim uz asi dva mesiace praavidelne cvicit aerobik..L"en tento posledny tyzden mi vsetko tak pokazil...:(:( boze...:(

babenaaa

ahojte baby--- teda hlavne ahoj monica...chudnutie ide sice pomaly, pokial chces naozaj schudnut bez jojoefektu,nepojde to hned zo dna na den ako asi vies aj sama,ja mmmam tiez problemy ze si musim davat strasny pozor co spapam a x-krat to kolisa plus minus pat kil...
skus si to rozlozit,,napr.zacni prvy tyzden obmedzit sladkosti,papaj namiesto nich ovocie,skus melon alebo ananas,aby si mala nieco sladke co ta zasyti,potom ked uz budes zvyknuta trosku obmedzovat ties sladkosti po tyzdni alebo po dvoch uz ti to pojde dole a pridaj aj cvicenie a najlepsie..najdi si nejaku kamaratku alebo niekoho kto s tebou bude chodit na aerobic alebo behat alebo tak... uvidis o mesiac budes stastna.:)

jucika

Monica-ja ta chapem a suhlasim s tebou. Som presne ako ty.Tiez som bezradna - skusam vsetko mozne. ak na nieco prides, prosim ta daj mi vediet. Drzim palce.papa

jaja

monika.presne takto sa to zacina..naozaj to chces?j to bludny kruh....no ved zdrava strava,cvicenie,dostatok spanku...to vsetko prispieva k tomu,aby clovek bol stihly,sviezi a STASTNY...ty chces byt chuda a nestastna?

monica

stressy ale ja som to zatial urobila len tri krat...CHapes ja nie som nijak zavysla ani podobne..ved nemam byt este ako..jedla som jablko pred par hodinami a nic..ja som sla vzdy nachval vracat..mne entrweba proste este..len sa bojim co ked si nato zvyknem bo co..Teda dnes som len rano a od vetdy som jedla dost veci...A nebola..Lenze sa bopjim ze budem chodievat a stane sa mi to psych.poruchou..toto vyznieva jak keby som sa bala sama seba

stressy

zvracias??po jedle??si bulimicka..a ci si to pripustis,alebo nie....je mi luto,ja som bulimickou tiez,takze viem ocom hovoris.....takze rada odomna??jedz 5x krat denne..ranajky si dopraj ,obed nejaku ryzu,varene zemiaky,kurasie mesko,vecera salat..alebo nieco lahke...

monica

A mam dost ked tu citam ze niekto meria 170 a vazi 50kg!!!Ved ale co ste normalne?mne sa chce z toho plakat!!ved to su vsetko krasne stihle baby...Ja mam 70kilo!!!!!!!!!!!!a meriam 167!Tak co mam potom ja povedat?boze preco sa vsetko toci okolo diet a tela..ja som vazne zufala z toho...:(:(:(:(