cysta

pampuch

ja som sa neliecila nijak ...mi povedala gynekologicka ze mam prist po kramoch,ze ono to zvykne vtedy zmiznut ..tak som prisla po kramoch ku nej a uz som tam nic nemala

pampuch

ja som mala cystu 6 cm na lavom vajecniku ale sexovat urcite nie to by som asi umrela ...ja som myslela ze zomriem uz len ked som mala sediet

ninnika

Jolanka dakuje...ale aj ja si mylsim ze cystu nemam...ten moj doktor je naj v meste a myslim si ze ma to boli kvoli nedostatocnej vlhkosti...ved sme kupili LG a uvidime ale detsky olej urcite pouzivat nebudeme :)))

jolanka

ahoj ninnika citala som si aj tvoj prvy prispevok tam som ti odpovedala co je cysta osobne si nemyslim ze ju mas vymen gynekologa ak nemas doveru k tomu svojmu a neries to takto, tu ti s cystov nikto nepomoze,cysta sa lieci chirurgicky pripadne injekcne zalezi od velkosti, poctu,dokonca niekedy miznu same

asti

ahoj..mna ked bolelo podbrusko, a sla som na vysetrenie, tak som tam nic nemala..potom som chodila do posilka objavila sa mi cysta o nicom som nevedela a praskla mi...som mala vnut.krvacanie, brali ma na pohotovost, hned operovali..o pol roka som mala dalsiu cystu...tak som zacala brat hormonalnu antikoncepciu..ono tie cysty inak obcas aj same zmiznu ako sa objavili, by si sa mala s lekarom porozpravat...

ninnika

a pls..este som zabdula..ze ked ste niekto mali cystu a mali ste sex bolelo vas to však?A stale? ale mna to boli iba zo zaciatku a potom uz nie..takze ju asi nemam?Lebo nerada by som mala cystu :,(