postinor,,

lelinka

cauko bubi tak ako???ja cakam dalsiu menstruaciu ale aj tak mam satle nervy:( chclea som ist n vysetrenie len ta moja dr ma dovolenku .ty si ako nazivas??

miska

no ahojte ja mam uz tiez ale tri dni v sebe postinor no neviem ako to dopadne priatel vravel ze je to ok ale viete nemam chut byt tehotna ked mam este co to (dufam)pred sebou no a dost sa aj bojim co sa tyka postinoru je to nezdrave ale povedzte mi co je v dnesnom svete zdrave?antikoncepcia?dobre viete ze nie a ked su chlapi taki nezodpovedni (prepac zlatko)tak to musime vziat do ruk my

dada

Buba podla mna to neni pravda ze zacnes krvacat ze si tehotna lebo po styku nemozes byt tehotna hned a ed krvacas su o len negtivne ucinky vies ,jasom uzila postinor a krvacala som a uzila som ho pred rokom a niesom tehotna vobec bola som u doktorky a ta povedala ze su to len negativne ucinky

buba

Docitala som sa, ze ak zacnem krvacat po uziti postinoru, bola som tehotna. Ja som krvacat nezacala a nekrvacam doteraz, t.j. 4 dni od uzitia postinoru. Znamena to, ze nie som tehotna?

lelinka

bubi
ja som menzes dostala tak 3dni po ocakavanom termine.ale som rada,lebo ma slo slaktrafit.drzim palce nech ti pridu,ale ked ja som ho uzila po 57hodkach a dosli tak tebe podla mna dojdu urcite.drz sa

bubi

no ja som brala postinor akurat vcera, den po nechranenom styku. Fakt su to hrozne stresy... bolo mi trosku zle, ale inak som zatial v pohode. Dufam ze sa skoro objavi menstruacia, aj ked by som ju mala dostat az o 2 tyzdne :S mohla by prist skor...
A linda, postinor nie je velmi vhodne brat do 16 rokov, prv si sa mala poradit s lekarom, pretoze by mohol mat aj neziaduce ucinky.

lelinka

cauko,takze ja som bola v cr a mali sme s priatelom nechraneny pohlavny styk pocas vikendu,v cr mi postinor necheli predat,takze az na slovensku som ho dostala v lekarni.hned som ho uzila,ale odtvedy sa citim desne,uzila som ho asi o 57hodin tak dufam ze nebudem v tom,teraz cakam na menstruaciu,su to desne nerbvy,tehotenske testy vysli negativne ale aj tak mam obavy ak nepridu

hamillka

no, ja som to raz pouzila, nebola to sranda .. take stresy ake som vtedy mala uz nikdy viac nechcem zažiť .. :/ ..

cindy

Postinor sa musi uzit co najskor po nechranenom styku, najneskor do 72 hodin myslim. A tusim stoji okolo 300,-Sk (da sa to vsetko najst na nete).Nepanikar a urob si tehotensky test.Uz ich bezne predavaju aj v drogeriach (napr. v dm)a niesu ani take drahe.A este jedna rada, druhykrat neriskuj, nebudes mat taketo starosti a mimochodom, si este pod zakonom...