Ladvinova kolika

Príspevok v téme: Ladvinova kolika
ludmila

Dobry den, pred tyzdnom manzel prekonal ladvinovu koliku, a preto bol urychlene hospitalizovany v nemocnici. Po castych rontgenoch mu objavili ladvinove kamene, ktore sa infuziami mali vyplavit von, no nestalo sa tak. Lekar uvazuje o operacii. Je tento zakrok nevyhnutny? Za mozne ohlasy vopred dakujem

obličkovka

Dobry den uz druhy krat mam ladvinove kamene prvy krat mi ich drvily...co je na to NAOZAJ UčINNE??dakujem pekne

RNG

Pitie caju z byliny Chanca piedra podla roznych lekarov vyplavi/rozpusti za 2 mesiace az 94% ladvinovych kamenov.
Davka na caj je polievkova lyzica , povarit 10 minut, odstat niekolko hodin a pit, pripadne aj trochu usadeniny.
Chanca Piedra(phyllanthus niruri) je aj mierne antimikrobialna, tj pomoze liecit pripadne poskodenia ostrymi kamenami.

mirec1904

dobry uz od maja ma 1cm kamen prekonal som dve ladvinove koliky a mam zavedenu v tele hadicku na fixaciu kamena prekonal som uz dva krat vysetrenia LERV a kamen stale sa nerozbil a je vo mne moze my niekto poradit

alžbetka

Môj známy mal ladvinovú koliku a lekár mu odporučil piť toľko prevarenej odstátej vody, koľko vládze,on vypil do 20 l denne,zvracal z nej, ale nakoľko nechcel ísť na operáciu vydržal to, no a skákať po schodoch a dopadať na päty, ľadvinový kameň sa tak po 4 dňoch uvolnil a močením vyplavil

lucka

dobry den pocas tehotenstva zhruba od siesteho mesiaca som mala ladvinove koliky az dokonca tehotenstva.Bola to hrozna bolest,syn ma teras 3 roky a ma vyoperovanu jednu ladvinu vraveli ze to nema nic spolocne zmojim problemom.Teras som tehotna na zaciatku a zacinam mat ten isty problem vedel by mi niketo poradit?

Janulka

Dosť to musí byť vážne s vaším manželom, keď mu "hrozí" operácia. Ja som tiež mala obličkové kamene, ale rozbíjali mi ich ultrazvukom. Teraz lekári keď nemusia "rezať" tak to riešia inými liečebnými metódami. Skúste sa spýtať lekárov prečo je operácia nevyhnutná, hádam sa potom nebudete kvôli tomu toľko trápiť.