nechapem to

Príspevok v téme: nechapem to
frog2

mam asi problem strasne sa mi paci jeden dospely chlap,ma dve deti a zenu ,je trasne sexi,a ked sa stretneme newieme sa na seba prestat pozerat.mam 19 rokou...ale co ma trapi je to ze wzdy ked ho widim a optom som doma tak cwicim ako blazon uz som scudla 9kg...je to normalne???nemozem prestat cwicit ked sy pomyslim ze ho nebudem mat...ide o anorexiu???

tinusska

z vlastnej skusenosti, ked som mala cca 16-17 rokov, mala som jednu brigadu, a tam sme sa aj spoznali, ma zenu a dve deti. vlastne, my sme sa ani nikdy nerozpravali, len to bolo pozdravenie ked vosiel do miestnosti. ked som skoncila na tej brigade, tak potom ked ma hocikde stretol, vytruboval po mne, kyval mi.... akoze bol mi sympaticky, ale uz len ta predstava, ze ma rodinu a ako si to taky chlap moze vlastne dovolit.... no a bolo... aj teraz ked sa stretame, zdvihneme si ruku a nic viac.... chuda jeho zena a deti, ak takto flirtuje s kazdou babou....

mv.

no co,nevyzrete pubertacky ktore si navazia rodinu a manzelstvo! a nevedia co to je! na zenateho by som ani nepozrela! a este aj deti ma 2,no ty si nenormalna.skludni sa,ked dospejes,potom to pochopis.a ked raz budes mat muza,a okolo neho budu behat take lolitky jak si ty,pochopis ake to je "uzasne".ked on ocumuje,tak aspon ty maj rozum.!

nashira

....Ak sa taky muz necha okukavat a lovi pohladom je to debil....a toto dámy je neliecitelne.....Frog ak sa s nim zapleties caka ta na 90% peklo na zemi.... hlavne pre tvoje vnutro....ohen sa da uhasit tym ,ze prestanes po nom bazit a najdi si iny objekt ak si nedas sama po prstoch da ti niekto iny.

mariamaria

strasne...ako mozes vobec pomysliet na to mat zenateho chlapa s detmi???je to strasne v dnesnej dobe...aby mi nejaka mlada pubertiacka vzala muza kvoli rozmaru ,ked ma okolo seba plnooo mladych a nezadanych :( je to smutne...zamysli sa nad sebou...tiez nepatrim medzi najstarsie,ale rozumu mam tolko ,zeby som na take ani nepomyslela!!!pochopis ,ked budes manzelka a matka!!!

jaja

suhlasim so shaktul=Dtakto si vybijas nielen tuzbu po nom,ale aj hnev..poznam=DA co sa tyka toho chlapa...pouvazuj ci ti stoji za to...

SHAKTI

znovu to iste?
nikdy nesiahaj na to co ti nepatri,moze sa to aj blýskať ako zlato,lebo raz niekto siahne na to,co bude patrit tebe. Cvicenim vybijas tu tuzbu po nom...