cakanie na menzes

Príspevok v téme: cakanie na menzes
kkk

pred vyse mesiacom nam s priatelom praskol kondom - no nastastie ho nestihol "naplnit". napriek tomu, ze som mala dva dni od konca menstruacie a vobec sanca na otehotnenie bola mala (ale bola), som sa rozhodla zajst si po tabletku obdobnu postinoru (som v zahranici a tu dostat inu variantu). menstruaciu som dostala o tyzden neskor po uziti, cize ovela skor nez bol povodny termin. a teraz len cakam a cakam, kedze dnes som ju - podla uz pozmeneneho cyklu - mala dostat. sice si pre istotu hodlam urobit tehotensky test, ale nazdavam sa, ze cyklus moze byt rozhodeny davkou hormonov a stresom, kedze posledny mesiac bol dost fyzicky i dusevne narocny. mate podobne skusenosti s reakciou tela na tabletku "po"? moze menstruacia meskat este dlho?

bubika

ked uzijem postinor a predcasne mi to vyvola menstruaciu, znamena to, ze nie som tehotna alebo stale tu to riziko je?
tabletky som brala pred 2 dnami a teraz cakam... objavili sa u mna aj vedlajsie ucinky, bolo mi trosku nevolno a cele tie dva dni som bola unavena, ale inak som v pohode. Menstruaciu by som mala dostat az o 2 tyzdne, no bolo by som radsej, ak by prisla skor...

žabka1

tabletky "po" su tak silne, ze Ti rozhadzu v tele kompletne hormonalnu rovnovahu, aj preto sa tusim mozu iuzit iba 2x do roka.