STE NORMALNY?

Príspevok v téme: STE NORMALNY?
znudena

ty kokos kazda druha tema je tu o tom ktora je a ktora neni tehotna.....sak teda boha si kupte testy a nelezte s tym na nervy....nepoviem nic ked zena alebo dievca potrebuje poradit..tak ale zalozte si jednu alebo dve temy a tam to rozoberajte...ale takto? ved kazda zaklada temu s tym istym nazvom..som v tom?? mozem byt tehotna,?? ano alebo nie? ..otazky pre baby a blaaa blaa blaaa..... chodte k doktorovi a je...ved co mi mame vediet ci ste v tom?? vy chrapete s chlapmi ...tak si neste nasledky..uz ma to nudi..a nez sa do mna zacnete navazat tak si dobre uvedomte co napisete...

stanley

No bohužiaľ sa musím pridať..fakt je tu toho moc o tom, a aj viem, že je to pre ne moc dôležité, ale treba tom riešiť ...však ja o tom nemám čo hovoriť a test by im isto pomohol viac...ale tak sorry za názor, ale myslím si to tak..

samiiiiiii

o tvoje príspevky ťa nikto nežiada, je to slobodné fórum...a keď iný nevedia pravopis tak ho nemusíš vedieť ani ty?

samiiiiiii

znudena..tak ako si túto stránku otvorila ty a ja ti nezabránim, nezabrániš ani ty mne...a sama si si odpovedala...načo si sem potom liezla ty?

znudena

a este cosi.......uz sem nedam ani jeden prispevok.....nepotrebujem sa tu bavit s ludmi.... ktori su zakomplexovaní... a vybijaju si tu na mne zlost...ja som sem napisala co si myslim a to je cele....nechcem aby sa tu so mnou uz niekto hadal.... nemam to zapotrebi.....kazdy si myslite co chcete..ja uz na to nemam silu hovorit niekomu zeeee z oralu neotehotnie...a ze ked to prehltne tak aaaano uuuurcite si tehotna :-D haah...je mi z toho zle.....dovi....

znudena

samiiii...znudena som tu akurat tak z teba.....klikni na inu temu...a nelez sem..a SISSINECKA ma pravdu...bezte radsej na HAK ved co ste normalne uz?? PS: pokial ide o ten nazov videla som tu uz aj vacsie chyby ako je spatne napisane i... ci ty si zasa jeden z tych co buzeruju aj ked nemaju dovod?? uz sem nechod...

sissinecka

Mila Lenka..nechcem Ta urazit aleee ty si asi nepochopila o ocom tu znudena pisala...dievcata najprv sa sexuju s chlapmi a potom sa uvedomia ooooch boze coked nahodou???....a pridu zufale na toto forum namiesto toho aby si kupili test co najskor a uistili sa...tu na tomto fore nesu ziadne carodejnice na dialku co by mohli baby zbavit moznosti tehotenstva...o to ide... kopuuu dievcat to robi bez ochrany a potom tu pridu..akoze ked sa potrebuju presvedcit ci nesu tehotne nikto im tu istotu nikdy neda...a nahoda je svina...vselico sa stava....pocula som uz take nahodne a bizarne sposoby otehotnenia zeee som az kukala....taze dievky: bud HAK, nejaku inu PORIADNU ochranu alebo nesexujte a pockajte chvilku s tym....

samiiiiiii

počúvaj ma moja zlatá znudená...keď si ty taká znudená, tak neseď na zadočku pred počítačom, ale ho krásne zdvihni a zamestnaj sa nejakou robotou...a vôbec, načo pozeráš témy, ktoré ťa nezaujímajú, len sa tu ty akurát strápňuješ a ešte aj hrešíš...uvedom sa ...

znudena

lenka..na tuto temu reagovali vsetci tí ktorí chceli...ja dolezita nejsom..som uplne v pohode..nesud ma..bo ma nepoznas....SISSINECKA sa tu nieco opytala tak som jej normlane odpovedala..je to moja tema tak si tu mozem vypisovat co chcem..ak sa ti nepaci nechod sem....a dolezitos? take slovo nepoznam....opytaj sa seba ked takto reagujes kto sa hra na dolezitu