tréma

Príspevok v téme: tréma
sunseth

Chcela by som sa opytat ci neexistuje nejaky liek na upokojenie a ci je mozne ho volne kupit. Mam totiz velke problemy s tremou, ked mam povedat nieco pred vacsim publikom neviem sa ukludnit a cim viac myslim na to, ze mam byt prirodzena tym horsie to je. Niekedy cakam ze sa zosypem, a nie je to nic prijemne pretoze ludia sa na tom zvyknu dobre zabavat, prosim poradte. dakujem

sunrise

ak mas tremu skus najprv prirodne lieky napr BALDRACIN- ten upokojuje, ak nepomoze tak existuju ANXILOTIKA ako je napr RIVOTRIL ale pozor je to navykove preto ich ber len napr ked ma maturitu, dolezitu skusku atd.
Drzim palce..

jaja

aha ano,presne taka ko pises...mas tremu,lebo si myslis,ze ju budes mat...a toto treba rekonat..skus najst nieco na nete a ked zistis,ze to ide aj bez tremy myslim,ze uz ziadne pripravky potrebovat nebudes..

sunseth

ja neviem v com je problem. nemyslim si o sebe nic zle, nemam ani komplexy, ani necakam ze ma nebudu pocuvat alebo ze si ma budu vsimat.. skor mam tremu z toho ze budem mat tremu. proste potrebujem niaky liek, aby som sa citila v pohode

jaja

ano existuju nejake prirodne pripravky an tento problem,ale najdolezitejsie je aby si sa mala rada taka aka si...a zrazuz istis,ze z teba trema opadava...viem o com hovorim=D