padanie vlasov

didinka654

na padanie skus amitamin® Hair Plus, je bez lepku a laktozy,mne tato vyziva pomohla, okrem toho mam vyskusanu donnuhair, tam ziadny vysledok a zinok cisty mi robil zle na zaludok
-odkaz odstránený-

flower

proti vypadavaniu vlasov je dobre svoju stravu obohatit o zinok, horcik a vitaminy skupiny B. dobre su aj pivovarske kvasnice, ktore sa daju kupit v lakarni. pomoct by mal aj zihlavovy caj, popr. zihlavovy odvar. ale niekedy za vypadavanie vlasov moze byt aj stitna zlaza.

RNG

Kedze toto forum nie je platforma na reklamy, mozem ti to napisat osobne len ked mi das svoj e-mail.
Vseobecne je na trhu vsak plno doplnkov na vlasy, treba porovnat ich obsahy, ked ich vyrobca neuvedie, asi maskuje ich slabe zlozenie.

maaaaaruska

ahojte..ja som mala tento problém asi pred dvoma rokmi a používala som taký olej..v jednej krabičke je asi 6 fľaštičiek, ktoré vyzerajú ako injekčný roztok..po umytí vlasov som si stále jeden vyliala na hlavu a vmasírovala...je tam k tomu návod..len už neviem ako sa to presne volalo HERBANA alebo HERBINA neviem (taká slabozelená podlhovastá krabička)normálne z lekárne, hneď mi to pomohlo,dávky sa aj opakujú,no ja som už chválabohu nemusela...