LOETTE

miksi

Ahoj ss,loette som nebrala ale inu atk,a zacala som s nou hned na druhy den po zacati menzesu!takto sa berie atk.Tvoj doktor ti to nepovedal?to musi byt teda riadny baran!

ss

prosim vas, mam tabletky LOETTE, ale nemam pribalovaci listok ako sa maju zacat uzivat, neviem odkial mam zacat dakujem....

samot

Naozaj loette znovu dostať v lekárni? Ja som ho užívala a bola som s ním spokojná.Teraz mám iné tabletky a mám problémy.

susanna.sue

Vayne ti teraz predpisala loette? Lebo mne povedala, ze je pozastavene, ci co. Ja som s nim bola velmi spokojna, schudla som, menstruaciu som mala 3 dni a ziadne problemy sa nevyskytli. Ja chcem naspat loette!!!

mamina20

Ahoj ja som brala loette 5 mesiacov a z toho som kazdy mesiac krvacala tak po desat dni!!!Bolo to hrozne a moja "super" doktorka od ktorej som aj odisla ma nechala trapúit tak dlho ale mne robili problema aj logest a teraz zacnem brat belaru tak dufam ze to bude uz ok.Po roku trapenia by aj mohlo byt.Ale na teba to moze zaposobit uplne inak prve tri mesiace vydrz aj keby si vela krvacala a ked to bude uz aj stvrty mesiac daj si ich vymenit.A keby ti sadli zostalo mi jedno balenie 1x28 za 100Sk by som ti ho predala mne je na nic.Drzim palce

michelle

a loette sa znovu dodava? lebo viem, ze chvilu sa nedodávala na nas trh :( ako ja som s nou bola nadmieru spokojna, schudla som, prestali mi problemy s pletou a aj kvalita vlasov sa mi zlepsila!