LOETTE

xyz

tak to sa mi paci.lebo zeny to robia aj kvoli vasmu zazitku,muzi,aby ste si naplno uzili a nemali na krku krdel deti alebo alimenty. zena kvoli uspokojeniu muza dokaze brat aj tabletky, zvlast,ked ho miluje.

francuz

ja som mal s byvalou nechraneny sex okolo styri mesiace a nikdy som sa nepomylil a sexovali sme aj pocas plodnych dni.a obaja sme plodni.a ked uz sme pri tom radsej by som to robil cely zivot s kondomom ako by som riskoval aby moja milovana dostala v styridsiatke rakovinu alebo aby jej odisla pecen a podobne veci.ja mam na to padne dovody to tvrdit takze asi tak.

francuz

baby nechapem ako si mozete nicit zdravie posahanymi hormonami co ani neviete co vam robia v tele len preto aby ste si boli iste ze neotehotniete.nie som ziadny konzervativec ale ide tu hlavne o vase zdravie a verte neverte ono sa to svinstvo prejavi.tot vsio

iwkass

čavte baby, aj mam loette-prvý krat,ešte som ho nezačala užívať, chcem sa spýtať či su tieto tabletky učinné už od prvého dna ako ich začnem brať, a či môžem mať pohlavný styk pri užívaní bielych-neaktívnych tabletiek.Dakujem

katarina

prosim Vas, mam tabletky loette, mozem na ne uzivat vitamin ZINOK PLUS???
pomozte ak sa da....
neporusi mi to antikoncepciu???
dakujem katarina