AKNE

matko123

nepate niekto skusenosti s Green line
total clear? pednedavnom som si to kupil, je to pena ktora sa nanesie na pokožka a po chvili sa to umyje

randy

chod k dermatologovi..on ti odpouci liecbu ... ja som mal akne..x rookov. .siel som tam ... mesiac uvodne vysetrenia.. .a dv amesiace antibiotika..ted uz nemam nic :)

micka

skus antiac, mne ho zohnala mamina, lebo si uz nevedela so mnou rady...ale nezaskodi nejake slniecko a slana voda
kozny pisu furt to iste, a este to aj nie vzdy pomoze

denniska

Jaro moj priatel mal 28rokov a mal stale hnisajuce vyrážky, chrbat, tvar, hlava. Co mu uplne super zabralo bol Roaccutanne alebo tak nejako sa to pise. Musis byt pod lekarskym dohladom, kvoli pecenovým testom a atd. Na 100% ti to pomoze. Liečba trva aj rok

veronika

cafte.mam vsetky existujuce formy akne,najmä hnisave vyrazky.nedavno som bola u koznej,ktora mi na to predpisala kozny roztok Eryfluid a krem Locacid.pouzival to niekto z vas?nez s tym zacnem,rada by som sa uistila, ze to naozaj pomaha.pjosim odpiste

janulka

Skús stonky z púpavy asi tak 5 kusov/deň požuť a zjesť (je to dosť horké ), za predpokladu, že nemáš nejaké vredy na žalúdku alebo nejak poškodenú sliznicu tráviacej sústavy. Pridaj k tomu počas dňa žihľavový čaj a výsledky sa zaručene objavia.

mira

ludia vyskušajte ANTIAC od firmy Salcura www.salcura.sk možno to bude znieť blbo ale zabera to v priebehu dna, je to v spreji, len nastriekate ako osviezovac a nechate posobit. mne to pomohlo aj na podkožaky a hormonalne aj obyčajne akne

damaxy

skus aj horské slnko,mne to pomahalo a potom ide leto tak aj nase slniecko z oblohy.daj si niekomu aspon raz do týzdna urobit peeling a vycistit.