tv

telocvikar

Ursula,tak teraz mi je uz jasne,preco si nemohla cvicit,ty si ma proste iba klamala.A ja som ti,hlupak,tak veril.Nabuduce ta chcem vidiet v telocvicni,dam ti zabrat,ze sa zapotis az-az.

helfa

ursula daj mi na seba kontakt popiseme,navzajom poradime,mam presne to iste,a chystam sa nieco urobit,napisem ti len daj hocijaky mail alebo hocico

dedy

ja som v III.skupine (mam mopiu gravis) inac u nas problemy s chrbticou, kolenami, klbami, selest na srdci ... ale papier urcite potrebujes

tichý pozorovateľ

uršula nič si z toho nerob,ja som mala kamošku,čo mala z TV na strednej škole v 4.ročniku 3,inak mala z ostatných predmetov 1

ursula

nechcem cvicit,lebo mame strasne priserneho telocvikara. Je velmi prisný a ja ani niesom dobra v sporte. A navyše sa strasne cervenam a to sa neda zakryt. Inac zvyknem doma trochu cvicit aj niekedy behat.

janiq

Ahojky, ja som bola cele 4 roky na strednej oslobodena (lek. potvrdenie treba). Mam silnu astmu a alergie. Inak v beznom zivote su niektore cviky prospesne pre astmatikov a aj cvicim :)... Ale mali sme uchylneho a drzeho telocvikara a nemala som chut ani energiu resit jeho zakomplexovane spravanie. Pekny vecer prajem.

evul

Pokial viem, kamoska nemohla behat kvoli zvysenemu tlaku, a dalsia bola uplne oslobodena kvoli astme. Problem je, ze je na to treba potvrdenie od doktora, inac by si kazdy mohol vymysliet, co chce...