Nemám orgazmus!

monnika.

no ja ale neviem dostat orgazmus ani ked si to robim sama a to robim uz asi 6 rokov, par krat do tyzdna a nikdy nic, ale je to prijemne....aj s partnerom sa neviem spravit, ani jazykom, rukou, penisom...zda sa mi ako keby som nemala dost citlivy klitoris, ale priatel mi vie masirovat bod G, je to velmi prijemne, no ziadna expolozia na konci nie je...so svojim telom som spokojna, tak neviem kde je problem

n..

UPLNA PRAVDA učitel!!!!!!!!!!! taktiež .. aj ja zo začiatku teda asi tak pol roka .. mojho sex. života som anija nemávala org... lebo som ..ani nie že mala komplexi s váhou ael pri sexe som sa nedokázala uvolniť a stále som myslela že ako vyzerajú moje prsia či sú dobré .. alebo . ovisnuté(ked osm bola na nom) či sa netvárim bolbo či je to dobrá poloho a kedy to mám skončiť...a tak... ael raz som povedala dosť... čitala som veľa komentárov že msuím zabudnúť.. a aj som sa pokúšala ale neišlo to hned!§§§ ael postupne.. to išlo a začinala som preživať moje prvé org... a do teraz ich prežívam to nejde len tak .. to sa musíte naučiť.. a aj vaše telo musí dospieť... musíte myslieť len na vášho partnera že ako vás vzrušuje.. a na jeho . heh tam dole:D:D prajem vela org... lebo nič nejde tak lahko... treba sa naučiť:))

zuzana zzuuzzuu

zdravim ja niesom bulimicka ale dala by som vsetko za to aby som bola chuda kazdy sa mi posmieva aka som hnusna tucna uz som aj robila to ze som to co ziedla to vyvracala raz som zedla za hrst tabletiek ked mi moja rodina posmechmi a narazkami ublizovala ale ja uz nevim ako dalej preco mi to robia ako mam schudnt aby ma uz nikto neurazal prosim poradte mi ň

ucitel

PREčíTAJTE TO VšECI VšETKO A PORIADNE OPALTí SA TO....
Natrafil som tu na zraz dospiavajúcich holiek.
Musím vám to objasniť s hladiska ženkého, z hladiska našeho mužského a z hladiska lekárskeko.
Typujem že všetky nemáte veľa rokov.
ina.ingrid má len komplexy typické lebo ako holka veľa premýšla nad svojím telom. viacej by si mala premýšlať ako dosiahnuť orgazmus.
Tvoj chalan ŤA miluje takú aká si a určite sa mu páčiš,inak by nebol asi s Tebou.
Budte aké ste ja mám nadváhu 30kg. mojej holke to nevadí, je normalna a má zdravý úsudok a rozum
.Ingrid ja si myslím že že môžeš byť rada taká aká si že nemáš napr. rakovinu.
Tvoj chalan sa preto díva na teba pri orale to pri svetle lebo si preňho Krásna.
Máš problém s psychykou ako ostatné holky.Treba veďieť sa uvoniť. Ja mám holku ktorá chodila predomnou s chalnmi krotý ju nič nenaučili.....
Teraz veško ovláda perfektne....Záleží to aj na chalanovi aby ste dosiahli orgazmus....
Podľa toho čo tu čítam máte málo rokov a trošku viac váhy ale to sda obráti.. Keď budete mať viacej rokov budete inak premýšlať a dovtedy aj vaše ženské telíčka sa preberú a budú ešte krajšie a chudšie....Ingrid to nechaj na ňom skúšajte to postupne a systematicky.
Najprv sa začnite hladkať a bozkávať,To platí pre vás všetky holky moje drahé....
Potom nech Ti začne mokrým jazykom po klitorise behať.ďalej pridáva prsti a jemne tlačí na klitorys keď nepomáha pritlačí.... ďalej dáva prsti do vnútra pomaličky po jednom záleží či už na vás či tam budetemaj 1 alebo celú ruku skoro žiadna z vás nevie kde má bod G napíšte mi a ja vám pošlem obrázok kde sa nachádza bod G.a že máte viecej bodov a víčnelkov vo vašej vagíne na vzušovanie a ďalej pokrečujete klasickou súložou...
Váš chalan musí byť vášnivý musí mať fantáziu...Ano trpí tím určitá skupina holiek že Ťažko dosahujú orgazmus ale časom by sa to malo všetko upraviť...
Holky moje drahé dajte si úprimne ruku na Srdce a odpovedzte mi že či naozaj ste vyskúšali pre to všetko aby ste dosiahli ten ORGAZMUS. verím že nie.
Ingrid máš len 19-násť to všetko v živote na Teba ešte len čaká.......
nevyrovnanost s vlastnym telom ano to je tvoj kameň úrazu.
PRESTAň MYSLIET PRI SEXE NA VšETKO !!!
A NEMYSLI VôBEC NA NIč len vnímaj čo Ti robí tvoj chalan a ako to robí.... nie zázrakom ale vaším pričinením zázrak sa nestane pokiaľ sa oň nebudete obaja snažiť.oral sa mu vôbec nehnusí inak by Ti ho nerobil ver mi poznám to z vlastnej skúsenosti..Holky vaši chalani vám doprajú všetko a oral pre to lebo ich fascinuje a vzrušuje vaše krásne telo. Nemyslite pri sexe či sa mu páčite alebo áno, nemyslite na nič a poveďzte mu ako veľmi dobre to robía uvidíte..... ako píše iIngrid ...tolko podnetov (ironicky), ako je sex so "zenou" v tricku ci podprsenke(bez tychto by bolo tych podnetov este menej :D) nebolo ver mi práve naopak.....
VEľMI SA PODCEňUJEš... a to je chyba.
si užsná holka len s udupaním egom. nevážiš si samú seba preto nemáš orgazmus.Skús sa niekedy postaviť pred zrkadlo a pochváliť sa za dobrú postavu a najmä za tie časti Tela ktoré si najmenej všímaš.....
envy má prvdu ina.ingrid- KEBY TA NELUBIL A CHCEL NEJAKU VYCHRTNUTU KOST, MYSLIS, ZE BY SA S TEBOU MILOVAL????? ber si príklad z envy prekonala anorexiu vyrovnala sa sama zo sebou to čaká aj Teba Ingrid.Začni si vážiť samu seba život a neber všetko tak čierne.
ako píše envy
:ide o to...o nejakom case s mojim terajsim priatelom som zacala samu seba vnimat ako peknu a milu babu. a sex si uzivam!!!
toto je to úžasné.......
čo ostetné holky ešte neurobili envy nám ukazala vzorový prýklad toho ako sa to dá...
Musím ju pochváliť za to....
Si užasná envy.
potom ako začala na sebe pracovať sa dostavilo vytúžené ovocie.
neznasala som polohu "ja hore", lebo sa mi natriasali prsia a hanbila som sa za to ..ake trapne :DD teraz je tato poloha jednou z naj a dokonca som uz mala aj orgazmus pri nej!!! a to inak nemavam..
ako dodala na záver baby, hlavu hore, ste krasne, inteligentne a co je najdolezitejsie, pre tych svojich jedinecne a ich snom je vam ten orgazmus dopriat :)) tak im to nekazte...:) lebo keď sa budete trápiť a aj vaši chalani sa budú trápiť a bnude to len horšie a horšie..... no nieje užasná??? :-) je.......
ENVY napíš mi prosím na Samotar3@azet.sk a aj Vy ostatné ak máte ešte nejaké otázky.....Prajem vám veľa šťastia,zdravia,pevných nervov a veľa a veľa živelných ograzmov.............
a kým nebudete od únavy padať alebo omdievať.....

ucitel

PREčíTAJTE TO VšECI VšETKO A PORIADNE OPALTí SA TO....
Natrafil som tu na zraz dospiavajúcich holiek.
Musím vám to objasniť s hladiska ženkého, z hladiska našeho mužského a z hladiska lekárskeko.
Typujem že všetky nemáte veľa rokov.
ina.ingrid má len komplexy typické lebo ako holka veľa premýšla nad svojím telom. viacej by si mala premýšlať ako dosiahnuť orgazmus.
Tvoj chalan ŤA miluje takú aká si a určite sa mu páčiš,inak by nebol asi s Tebou.
Budte aké ste ja mám nadváhu 30kg. mojej holke to nevadí, je normalna a má zdravý úsudok a rozum
.Ingrid ja si myslím že že môžeš byť rada taká aká si že nemáš napr. rakovinu.
Tvoj chalan sa preto díva na teba pri orale to pri svetle lebo si preňho Krásna.
Máš problém s psychykou ako ostatné holky.Treba veďieť sa uvoniť. Ja mám holku ktorá chodila predomnou s chalnmi krotý ju nič nenaučili.....
Teraz veško ovláda perfektne....Záleží to aj na chalanovi aby ste dosiahli orgazmus....
Podľa toho čo tu čítam máte málo rokov a trošku viac váhy ale to sda obráti.. Keď budete mať viacej rokov budete inak premýšlať a dovtedy aj vaše ženské telíčka sa preberú a budú ešte krajšie a chudšie....Ingrid to nechaj na ňom skúšajte to postupne a systematicky.
Najprv sa začnite hladkať a bozkávať,To platí pre vás všetky holky moje drahé....
Potom nech Ti začne mokrým jazykom po klitorise behať.ďalej pridáva prsti a jemne tlačí na klitorys keď nepomáha pritlačí.... ďalej dáva prsti do vnútra pomaličky po jednom záleží či už na vás či tam budetemaj 1 alebo celú ruku skoro žiadna z vás nevie kde má bod G napíšte mi a ja vám pošlem obrázok kde sa nachádza bod G.a že máte viecej bodov a víčnelkov vo vašej vagíne na vzušovanie a ďalej pokrečujete klasickou súložou...
Váš chalan musí byť vášnivý musí mať fantáziu...Ano trpí tím určitá skupina holiek že Ťažko dosahujú orgazmus ale časom by sa to malo všetko upraviť...
Holky moje drahé dajte si úprimne ruku na Srdce a odpovedzte mi že či naozaj ste vyskúšali pre to všetko aby ste dosiahli ten ORGAZMUS. verím že nie.
Ingrid máš len 19-násť to všetko v živote na Teba ešte len čaká.......
nevyrovnanost s vlastnym telom ano to je tvoj kameň úrazu.
PRESTAň MYSLIET PRI SEXE NA VšETKO !!!
A NEMYSLI VôBEC NA NIč len vnímaj čo Ti robí tvoj chalan a ako to robí.... nie zázrakom ale vaším pričinením zázrak sa nestane pokiaľ sa oň nebudete obaja snažiť.oral sa mu vôbec nehnusí inak by Ti ho nerobil ver mi poznám to z vlastnej skúsenosti..Holky vaši chalani vám doprajú všetko a oral pre to lebo ich fascinuje a vzrušuje vaše krásne telo. Nemyslite pri sexe či sa mu páčite alebo áno, nemyslite na nič a poveďzte mu ako veľmi dobre to robía uvidíte..... ako píše iIngrid ...tolko podnetov (ironicky), ako je sex so "zenou" v tricku ci podprsenke(bez tychto by bolo tych podnetov este menej :D) nebolo ver mi práve naopak.....
VEľMI SA PODCEňUJEš... a to je chyba.
si užsná holka len s udupaním egom. nevážiš si samú seba preto nemáš orgazmus.Skús sa niekedy postaviť pred zrkadlo a pochváliť sa za dobrú postavu a najmä za tie časti Tela ktoré si najmenej všímaš.....
envy má prvdu ina.ingrid- KEBY TA NELUBIL A CHCEL NEJAKU VYCHRTNUTU KOST, MYSLIS, ZE BY SA S TEBOU MILOVAL????? ber si príklad z envy prekonala anorexiu vyrovnala sa sama zo sebou to čaká aj Teba Ingrid.Začni si vážiť samu seba život a neber všetko tak čierne.
ako píše envy
:ide o to...o nejakom case s mojim terajsim priatelom som zacala samu seba vnimat ako peknu a milu babu. a sex si uzivam!!!
toto je to úžasné.......
čo ostetné holky ešte neurobili envy nám ukazala vzorový prýklad toho ako sa to dá...
Musím ju pochváliť za to....
Si užasná envy.
potom ako začala na sebe pracovať sa dostavilo vytúžené ovocie.
neznasala som polohu "ja hore", lebo sa mi natriasali prsia a hanbila som sa za to ..ake trapne :DD teraz je tato poloha jednou z naj a dokonca som uz mala aj orgazmus pri nej!!! a to inak nemavam..
ako dodala na záver baby, hlavu hore, ste krasne, inteligentne a co je najdolezitejsie, pre tych svojich jedinecne a ich snom je vam ten orgazmus dopriat :)) tak im to nekazte...:) lebo keď sa budete trápiť a aj vaši chalani sa budú trápiť a bnude to len horšie a horšie..... no nieje užasná??? :-) je.......
ENVY napíš mi prosím na Samotar3@azet.sk a aj Vy ostatné ak máte ešte nejaké otázky.....Prajem vám veľa šťastia,zdravia,pevných nervov a veľa a veľa živelných ograzmov.............
a kým nebudete od únavy padať alebo omdievať.....

lucylka

Normalne mam pocit, akoby mi ina.ingrid hovorila v niektorych veciach z duse..Tiez je u mna mozno ten problem, ze sa mi nepaci moje telo, mam velky zadok, celulitidu, prsia skoro ziadne. Preto sa milujem najradsej potme, ale to zase moj priatel nemusi, hovori, ze sa chce pozerat..nechapem velmi, na co sa asi tak chce pozerat. U mna je dost velky problem to, ze sa neviem uvolnit, asi najblizsie som k orgazmu boli vtedy, ked sme si s priatelom trochu vypila a vtedy som sa dokazala trochu uvolnit, ale aj tak to neviedlo k tomu koncu, ku ktoremu malo. Moj priatel sa velmi snazi, aj pri oralnom sexe, ale cim viac sa snazi, tym viac ma to zacina steklit ,asi som uz uplne vadna :(( proste nic nepomaha, spavame spolu uz viac ako 2 roky a uz som z toho zufala. Ale nie som zufala kvoli sebe, lebo napriek tomu, ze nemam orgazmus, tak sa mi ten sex paci a je to super, len to proste k tomu nikdy nevie dospiet. Velmi chcem mat orgazmus najma kvoli priatelovi, pretoze jeho to dost trapi a velmi sa snazi a ja som stale ako debil, ze nic z toho jeho snazenia nie je :( aj ja velmi tuzim po orgazme, ale prestavam verit, ze ho niekedy zazijem :(

envy

ina.ingrid- KEBY TA NELUBIL A CHCEL NEJAKU VYCHRTNUTU KOST, MYSLIS, ZE BY SA S TEBOU MILOVAL????? aj ja som mala s tymto problemy... v 15tich som mala krasny nabeh na anorexiu, ale kedze som sa z nej nejako dostala sama, dlho mi trvalo vyrovnavat sa s vlastnym telom..tam pneumatika, tam sunka, velky zadok,celulitida.... a ymslis, ze to toho mojho zaujimalo??? mam 171 cm a uz asi 5 rokov rovnaku vahu (plus mius vianoce a leto :))) 62 kg.. mozo by som mala schudnut nejake to kilecko, ale pri predstave, ze budem jest zasa len mrkvu sa mi dviha zaludok...pizza, zmrzlina, ved to je take dobre! (a teraz je pernik :)))
ide o to...o nejakom case s mojim terajsim priatelom som zacala samu seba vnimat ako peknu a milu babu. a sex si uzivam!!! neznasala som polohu "ja hore", lebo sa mi natriasali prsia a hanbila som sa za to ..ake trapne :DD teraz je tato poloha jednou z naj a dokonca som uz mala aj orgazmus pri nej!!! a to inak nemavam..baby, hlavu hore, ste krasne, inteligentne a co je najdolezitejsie, pre tych svojich jedinecne a ich snom je vam ten orgazmus dopriat :)) tak im to nekazte...:)

ina.ingrid

nikdy nic, ani pri masturbacii, ani pri orale, kedy by sa ocakavalo, ze orgazmus zarucene musi prist.
Napriek tomu som nikdy nepocitila nejake sklamanie z vlastneho sexualneho zivota. Myslim, ze nebudem zufalo riesit pripadnu absenciu orgazmu ani o 20 rokov(teraz mam 19).
Ciastocne si za to mozem aj sama. Jednou z pricin je u mna zrejme aj nevyrovnanost s vlastnym telom, a to sa zrejme este dlhu dobu nezmeni.
Asi by sa len zazrakom dalo dosiahnut orgazmu pri myslienkach, ci sa mu ten oral v skutocnosti predsa len nehnusi, ci mu nepripada, ze ma sex s chlapom, kedze som nebola obdarena nejakym bujnym poprsim.
Myslim, ze by mi aj bolo trapne zazivat orgazmus, ked som schopna poskytnut tolko podnetov (ironicky), ako je sex so "zenou" v tricku ci podprsenke(bez tychto by bolo tych podnetov este menej :D)
Ako prirodzenost mi pride orgazmus u zeny s telom, kt nesie vsetky atributy zenskosti, ale nie u mna. Cize aj preto mi jeho (orgazmu) absencia neprekaza.
Radsej si v posteli odmakam svoje a upgradujem techniku oralu :D, lebo mam z toho vacsiu radost a aj nadej, ze to mozno na moment odputa pozornost od estetickych nedostatkov mojej telesnej schranky :D
Neviem, ci som to dobre opisala. :D
Asi som kus divna stvora :D