prehltanie

adulik

no aby som sa k tomuto všetkému vyjadrila, tak moja šťavička závisí od môjho cyklu... po menštruácii je veľmi sladučká, ale ako sa blíži k nej, tak je kyslá... kyslejšia ako citrón. Priateľ má vo zvyku mi dať olízať pršteky... a občas mi to pokrúti ústami. a čo sa týka prehĺtania, tak priateľ ma nikdy nenútil a ani nemá rád ak ho mám spraviť ústami až dokonca, ale minule sme nemali iného východiska a tak som mu povedala, že mi to nevadí, že to pre neho spravím... a tak keď sa ma pýtal aké to bolo, tak som povedala, že pohoda... nič moc, ale lepšie ako tá moja kyslá šťavička... a čo sa týka tohoto... naozaj ju do ničoho nenúť, lebo určite to nespraví. skús to tak ako môj priateľ.... jednoducho nevyžaduje

smajlinka

ja mam ten problem ze to svojmu priatelovi velmi rada robim ustami aaa nerobi mi ziaden problem to prehltnut, vobec sa mi to nehnusi, aleee vzdy ked to prehltnem tak ma do par hodin prezenie... mate s tym niekto skusenosti? ta sa to nejak ovplyvnit partnerovou stravou alebo neviem cim???

lilotka

Vieš čo? Nechaj ju tak. Nenúť ju, nespomínaj jej to, nežiadaj to od nej. Ak ju budeš nútiť, neurobí to. Veď vie, že ty to chceš a ak ti bude chcieť vyhovieť a rozhodne sa sama, urobí to. Aj ja: ak niečo odo mňa priateľ chce, rozmýšľam nad tým, ale keď ma núti, neurobím to. Ale keď prestane, a ja viem, že to chce, urobím mu radosť a urobím to.

ppp

boze toto jekrasna debata:D:Dasi zalozim viacero tem lebo ma to uplne pobavilo..rada ziadna..skor som ani ziadnu necakal..len nejaky trik..ano mate zeny uplne inu chut..a aj u chalanov jeto rozne..nikto nevravi ze do toho zenu nuti..dokonca chester tu vystupuje ako patron zien:)jediny ktory sa utrhol je stanley..zcasti sa dasuhlasit ale zvacsej nie...ty hovado..ty si ma pobavil/a(neviem pohlavie..skor by som ta tipol na prostorekejsiu zenu:))..budem o tom uvazovat;)takze klud uz, ak mienite pisat ako mam jest tony hlienu a vlastnych exkrementov tak vdaka za tip:))..ale radsej napiste niekto kto aj napise co som sa pytal..nieje to uplne odveci otazka...a este p.s...for chester..ano sorry teda ja som to zle napisal, co produkovalo to ze ste to vy pochopili sice dobre ale vzhladom na zle napisanie mojho zle...uz sa ani sam nechapem:D:D

D_nika

uz ho tolko nebuzerujte, myslim, ze pochopil. ale musim sa ohradit, stanley, ved my vas tiez polaskame jazyckom "tam dole" a to je ok, ale preco to prehltat, ked sa to hnusi? no tak, nebud taky uzko-prsi...

ty hovado

Skus niekedy ako to tvoje semeno chuti a potom pochopis preco to neprehlta. A k tomu si predstav ze mas prehltnut hrst soplu ktore tak hnusno chuti. Skus si to a jak sa nedogrcas tak potom o tom uvazuj

Chester

Stanley,ani s Tenou nesuhlasim.Za to,ze to robime my babam,tak to neznamena,ze musia aj oni hltat nase semeno.Si to uz videl ake je slyzke?To co ide z baby nie je mastne,mazlave ani take podobne.Je to daco ine.Nie je to az take hnusne ako semeno.Ja som priatelke raz navrhol,ci neskusi prehltnut,necela a tak som ju do nicoho nenutil.No ked mi robila oral a daco vyslo zo mna,takto rada a spokojne spapkala.Alebo ked som sa spravil tak strcila jazyk do celej tej ,,mlaky" olyzala celym jazykom.Ale to bolo maximum.Celu davku nikdy necela.A do nicoho som ju nenutil.