prehltanie

mimuus

Mna naplo a povracala som sa... zazil uz niekto taky trapas? odvtedy uz nikdy viac - semeno mi nechutilo predtym a ani teraz chcela so msa prekonat ale stacilo s prekonavanim, a taky trapas asi nechces zazit, nenut ju do toho lebo z toho mozes mat traumu nakoniec aj ty, nielen ona. Stačí ak to necha v puse a potom vypluje, jazyk moze mat mimo aby to nekazilo chutove bunky a nenapinalo ju ak by sa to nahodou stalo.. podla mna chut muzskeho semeno mi trochu tiehne po dezinfekcnych prostriedkoch.. a smrdi to, ale aspon co to som ochotna spravkat pre mojho mileho.

ja_osobne

ja som si vzdy myslela ze nikdy v zivote!! ale mam priatela ktoreho lubim a mam radost z toho ked mu to spravi dobre ze aj po vyvrcholeni chvilku pokracujem..tak preco sa troska neprekonat??ja ho lubim celeho...

sisulko

vraj po prírodných doplnkoch chutí semno viac - tak exoticky, že preto že je to z kadejakých bylín :-)
-odkaz odstránený-

ritta221

S TYM MENOTOLOVYM CUKRIKOM JE TO PRAWDA :) A ESTE KED CHALAN PIJE ANANASOWY DZUS , TAK JEHO SEMENO CHUTI LEPSIE :)

braňo1985

Už ste niekto skúšali bozkávať sa s priateľkou po oralé? Chcel by som to vyyskúšať len akurát priateľka nie je :( uch ale bojím ale môže to byť vzrušo... :)
Myslím že tak by sa dala baba presvedčiť k papanie keby ochutnáme z jej pier :)

jogo

Keď si dáš mentolový cukrík potom budú chutiť sladko som čítal niekde na fórume že aj po zubnej paste že sa zmení chuť a má to logiku....
Alebo mu treba zákazať jesť hocičo :D

polika

ja by som aj prehltla, no neviem ako mu to mam naznacit... sme spolu uz dlho, ale... vzdy ked ide k vrcholi, natiahne sa po servitkach a urobi sa do nich..=((