zubar a poistovna

Príspevok v téme: zubar a poistovna
tina

dlho som nebola u zubara, cize nemam narok na preplatenie zakrokov od poistovne. v aprili som bola na preventivnej prehliadke. nasiel mi na nej tri kazy, za ktore si zaplatim. dnes mi nasiel novy, aj ten som si musela zaplatit. dokedy si vlastne cele osetrenie budem hradit sama? rok od prehliadky? myslela som, ze len tie tri kazy... prosim, poradte, ak mate niekto skusenost. dakujem

tina

to viem, ze si platim celu sumu. platila som za kazdu plombu 500 korun. moja otazka ale znie: dokedy si vsetko platim sama? do konca kalendarneho roka? alebo rok od prehliadky v aprili? alebo dovtedy, kym mi neopravi kazy, ktore mi zistil na tej preventivke?

kitti

To zavisi,ze aku blombu ti dal.Ci biele a ak biela ani to neni jedno,ze ake. U nas(male mestecko) sa za kaz plati od 150 do 300,-sk.
Ty si kolko platila? Kde ti robili zub? Lebo ani to neni jedno,ci je to v predu ci v zadu. Pouzili injekciu?

kitti

Na preventivnu prehliadku musis chodit kazdy rok a to mas platne 1 rok. Aj pocas toho roka platis,ale len istu ciastku,ostatne preplaca poistovna.
Ak si nebola na prev.prehliadke,tak ty platis celu sumu.