meska mi.....bojim sa

Príspevok v téme: meska mi.....bojim sa
mara

minule som menstruaciu dostala 4 dni skor,potom 12 dni skor a teraz mi meska a bojim sa,ze som tehotna,lebo ma uz dlhsie boli bruch a akoby sa tam nieco hybalo,boli ma v podbrusku,ale menzes nikde,mam strach.pohlavny styk som nemala,ale maznanie tam bolo,hoci sa chalan nespravil,ale ta cira tekutina bola a ta obsahuje sperma,tak mam strach,ze som si to tam dala sama pri napravovani malych pysk,je to mozne???? bojim sa!!!!!! pomooooooooo!!!!!!

Nicoleta

Preboha dievčata sa uvedomte trosku čo tu čitam každá jedna tu stresuje. Ste vy vôbec normálne ? načo mate nechráneny pohlavny styk ked sa teraz bojite či nie ste tehotne. Ako náhle vám meškaju krámy tak tu stresujete či nie ste tehotna prečo si myslite každa jedna že musite byť hned v tom ? Preboha jednoducho vam len meškaju netreba s toho teraz robiť haloo. A to že už niektore z vas citia pohybu v bruchu no tak ako prepáčne ale kolko mate vlastne rokov ? Neučili ste sa že dieta v prvych tyždov ani necitite ? že to je ešte len embrio ? tak ako možte citit pohyby v bruchu ? ešte mi povecte že vam v prvom tyždny vyrastlo brucho a mali by ste sa isť všetky liečit.
Dám vám radu najprv si prečitajte čo to o tehotenstvke, menštruacii a pod. a potom tu vypisujte hluposti.
A ked si už vážne neviete rady tak chodte za gynekologičkou ta vás rada pouči o všetkych ženskych veciach !

branik

som chalan, ale dievcata, ja vas nechapem. o co vam ide, ked najprv sexujete a potom uz mate strach. Tak sa hovori: kto sa boji, nech nejde do hory. Takze si ujasnite ci chcete sexovat prilis mlade a mat strach z otehotnenia alebo sexujte az potom ked budete na to pripravene a niest z toho potom nasledky...

!!!!

Kocky povedzte mi aspon jedna, naco sexujete ked nemate ani sajnu o tom, ako sa chranit a ako mozte otehotniet??!! Ja nikoho neodsudzujem, ale poviem, ze ma uz uprimne rozculuje ked tu citam taketo prispevky... To aj ked niekam cestujete tak nastupite do vlaku aj ked neviete kam ide??? Pride vam to normalne?? Ja teda nikoho nechcem sudit, tiez som so sexom zacinala mlada, ale aspon som vedela co je kondom, a co mu mozem dovolit a co nie aby som nebola predcasne maminou. A nehovoriac o tom, ze sa dnes uz o tychto veciach pise v kazdom casopise!! Tak sa preboha trocha zamyslite a majte trocha rozumu aj v hlave a nielen tam dole...

cavte mam problem ... meska mi uz 8 dni ale nikdy nemavam kramy na cas.s priatelom sme sa len maznali urobil sa pritom ale bol obleceny a lezal na mna potom odisiel na WC a ked sa vratil tak ma este urobil rukou..bojim sa ze sa to mohlo do mna dostat!!!! prosim poradte mi mam velky strach!!!!..:-(

adrika

awoj mara!! ja mam ten isty problem ako ty, vačšina kamaratov mi povedale že to nieje možne takto otehotnieť!! to sa jednoducho nedá, lebo semeno sa ti nemôže dostak k vajíčkam len tak, iba pohlavným stykom. ale ak xceš o tom hovotit napis mi na moj mail 89srdiecko89@azet.sk

lole

Mara-urcite nie si tehotna, k tomu je treba pohlavny styk a aby sa chalan urobil.Kvapky neznosti su neskodne(cira tekutina-ako to ty volas).Tak si nerob haluze z nicoho a tie priznaky tehotenstva si iba nahovaras, ako by si mohla citit prvy mesiac pohyb dietata....
Tana-moja kamaratka tiez otehotnela, hoci sa urobil vonku. Prerusovana suloz je rozhodne nie je vhodna ochrana proti tehotenstvu.