oral - rychlo ci pomaly ???

Príspevok v téme: oral - rychlo ci pomaly ???
jaja

ahojte,chcem vediet,ako maju oral radi chlapci...mojho priatela som nedavno robila ustami a zaroven rukou pomaly a jemne,potom som to chcela zrychlit,pretoze som pocula,ze- cim rychlejsie,tym je to lepsie...a ked som pohyby zrychlila a boli velmi vasnive,stopol ma,ze trosku jemnejsie...tak chcem vediet,ci pomalsie je to vzrusujucejsie alebo opacne

maruska28

a viete mi poradit čo sa ma vlasnte robit s jazykom ked mam penis v ustach? skusala som oralto zatial len raz, ale nejako som si nie ista čo treba robit s jazykom..dakujem

tommy

presne ja to mam tiez rad pomaly a podom pred koncom zrychlit...ale mne sa paci zrychlenie velke...a dolezita je aj pravidelnost a neprestat ani na chvilu alebo sa napriklad neustale skrabat potom ruku na priatela potom zase prec a zase spat..je to dost rusive (aspon pre mna)

ocko

hlavne je to individualne.
mna strasne vzrusuje pomaly, a pred koncom mierne zrychlit, ale myslim tym len velmi nepatrne. NAJDOLEZITEJSIE JE PRESNE ROVNAKE TEMPO (rovnaky rytmus) - PRAVIDELNOST. Skus napriklad vasnivy tikot hodin: tik-tak-tik-tak-tik-tak...
az do konca. A mozno ti priatel pri tom "zosalie" od rozkose...