Je to normálne??

Príspevok v téme: Je to normálne??
neprebudená :)

Mám problémy s krcovymi zilami.Aj momentálne sa liecim z kotnikového vredu.Mam otvorenú ranu a zapálené celé okolie.Kozná lekarka mi predpisala mast ,gazu a obvaz.V lekarni mi to vsetko vydali,ale....Gáza ani obvaz NIE JE STERILNY!!Pri najblizsej návsteve lekarky som ju na to upozornila a ona mi odpovedala,ze mi vydali to,co mi PREDPISALA. Celé ROKY vypisuju na ranu nesterilny obvaz,ved aj STERILNY,ked ho uz otvorim,uz nie je STERILNY.Podotykam ze druha navsteva lekarky bola aj z dovodu ekzemu,ktory sa mi vytvoril okolo rany.
Otázka znie:
Je to NORMALNE aby na OTVORENÚ ranu predpisali NESTERILNÉ veci??
Je to bezny jav v nasom zdravotnictve?
Je to tak aj v ostatnych mestach,u ostatnych lekarov,alebo len v mojom meste??
Co Vy na to?
Bola by som rada aj za názor odbornika.
Dakujem

mirage

Nie nie je to normalne,pretoze moze dojst k infekcii.Radim aby ste zmenili lekara,alebo sa obratili na lekarsku komoru.Tu ide o vase zdravie a podanim nesterilneho obvazu vas ohrozuju na zdravi v tej najvyssiej miere.V dnesnej dobe nesterilny obvaz nema co hladat v lekarniach.Je to z ich strany nezodpovedne a nanajvys arogantne.Opytajte sa ich v lekarni, alebo svojho lekara ,ci by na vasom mieste bol spokojny s danymi sluzbami.Ved este aj vo vojnach, z minulych cias, sa obvazy sterilizovali,ci nie?