Je to normálne??

Príspevok v téme: Je to normálne??
neprebudená :)

Mám problémy s krcovymi zilami.Aj momentálne sa liecim z kotnikového vredu.Mam otvorenú ranu a zapálené celé okolie.Kozná lekarka mi predpisala mast ,gazu a obvaz.V lekarni mi to vsetko vydali,ale....Gáza ani obvaz NIE JE STERILNY!!Pri najblizsej návsteve lekarky som ju na to upozornila a ona mi odpovedala,ze mi vydali to,co mi PREDPISALA. Celé ROKY vypisuju na ranu nesterilny obvaz,ved aj STERILNY,ked ho uz otvorim,uz nie je STERILNY.Podotykam ze druha navsteva lekarky bola aj z dovodu ekzemu,ktory sa mi vytvoril okolo rany.
Otázka znie:
Je to NORMALNE aby na OTVORENÚ ranu predpisali NESTERILNÉ veci??
Je to bezny jav v nasom zdravotnictve?
Je to tak aj v ostatnych mestach,u ostatnych lekarov,alebo len v mojom meste??
Co Vy na to?
Bola by som rada aj za názor odbornika.
Dakujem

mirage

Nie nie je to normalne,pretoze moze dojst k infekcii.Radim aby ste zmenili lekara,alebo sa obratili na lekarsku komoru.Tu ide o vase zdravie a podanim nesterilneho obvazu vas ohrozuju na zdravi v tej najvyssiej miere.V dnesnej dobe nesterilny obvaz nema co hladat v lekarniach.Je to z ich strany nezodpovedne a nanajvys arogantne.Opytajte sa ich v lekarni, alebo svojho lekara ,ci by na vasom mieste bol spokojny s danymi sluzbami.Ved este aj vo vojnach, z minulych cias, sa obvazy sterilizovali,ci nie?

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.