špina

Príspevok v téme: špina
timkova anna

Neviem na koho sa mám obrátit ani kde sa stažovať tak píšem vám dúfam že sa to dostane dalej.Ako je to možné že som bola v nemocnici v Košiciach na Rastislavovej ulici no priam hrôza aká je tam špina na toaletách a v sprchách to sa nedá o tom ani písať.To jednoducho treba vidieť. Zarazil ma pohľad že na batériach je okrem špiny až prach.Je to síce stará nemocnica no pripúštam, aj ja mám starú kuchynu ale zato čistú.Tam sa upratujú len izby a chodby a zabudaju na toalety a zbytok -ja sa čudujem že tam ešte nikto nedostal infekciu.A pritom na pneumologii by malo byť obzvlašť čisto.Dufam že zjednáte nápravu, lebo pre Košice je to hanba.

miriame

Ahojte.No teda niesom veľmi nadšená tou čistotou.Ja mám termín v januári a chcela som rodiť práve tu.Tak zvažujem ešte.Ale aj tak to mám najbližšie.Viete mi niekto povedať ako je to na pôrodnickom odd.?dik

ethel

Neviem či v tej nemocnici majú upratovaciu čatu,ale predpokladám,že ano.Takže by som sťažnosť smerovala priamo firme,ktorá zabezpečuje upratovanie a potom treba menovite povedať na ktorom oddelení.Väčšinou sú tieto firmy platené nemocnicou,ale nemocnici nepatria.Po podaní sťažnosti si firma vyhladá pracovníkov-upratovačky na tom oddelení a odkontroluje si stav....Je to aj tak zvláštne,lebo v nemocniciach hygiena priebežne robí stery po oddeleniach(umyvadlá,klučky,toaleta...)a nedostatky nahlási primárovi,alebo vrchnej sestre oddelenia.