prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

katty19

teraz to hovoríš, lebo stále nepripúšťaš, že cesta von existuje, kdežto chorý s rakovinou, tam už nie je cesta iba pomalááááá smrť, tak sa vzchop

depka

katty viem že je ti to ľúto, ja som včera bola v pohode ale snažila som sa dať do kopy lencok a nakoniec som sa zosypala aj ja, ale aspoň že ona sa má už lepšie

depka

katty a nie je to tak, nevysrali? nepoznáš ma nevieš čo som zač, a všetci čo ma poznali radšej ušli lebo som im buď ublížila alebo moje stavy už nedokázali znášať. Prečo musím mať práve depresie, radšej by som dokázala žič s rakovinou alebo niečim iným...Viem, že ani to nie je ľahká choroba ale na toto som príliš slabá

depka

áno žijeme, len v mojom prípade urobili chybu moji rodkáči, že som sa im vôbec narodila, inak by bolo všetko super...keby som tu nebola

katty19

ok, depka, rozumiem, máš pocit, že sa všetci na teba vysrali, ale to tak nie je, my, čo tieto stavy poznáme, nám je úprimne ľúto, že tým prechádzaš, nemysli si, že sa ma nedotýka tvoje rozpoloženie, dobre si pamatám, ale dá sa z toho výjsť, no musíš byť rozumná, nesmieš zahadzovať šancu, my ti ju dávame, lekári ti ju dávajú pomoc, ktorá prichádza, tak sa jej chop