Rast penisu

karioll

priemerna dlzka pre belochov je 15 cm,aziati 10 a cernosi uz som zabudol z ktorej krajiny 30 cm
toto su udaje vyrobcu prezervativov,cize naozaj pravdive.vagina ma hlbku cca 15 cm,cize dlhsi penis moze sposobit bolest.okrem toho je najcitlivejsia v prvej tretine,cize ani netreba mat velky penis.na oplodnenie staci 6 cm.clovek ukoncuje vyvoj v 25 rokoch.je nesmierne dolezite,hlavne v puberte nefajcit,nemat nadvahu,aby cievy v penise boli plne funkcne.velkost pod sprchou neznamena nic,taketo poznamky by som absolutne ignoroval.to je to iste ako ked ste sa v skolke hrali kto vyssie docika a dalej dopluje.

SmallPenis

mám 15 rokov a velkosť mojho penisu bez erekcie sa pohybuje okolo 6cm a po fyzickej záťaži aj menej(meral som od korena ako sa má spravne merať)
Za velskoť môjho penisu sa NESMIERNE hanbím, preto sa vás pýtam narastie mi ešte penis aby som nebol na smiech kamarátom keď sa sprchujeme po hokeji,alebo penis mi už nenarastie a budem sa musieť vžiť s malým penisom?
prosim Vás pomožte mi
Ďakujem

bibba

ze zaklad je nefajcit.. haha wed je wela chalanow co nefajcia a maju ho maly aj tak ... sprostost. strasna blbost fakt.

jaj

Ahoj chlapci. Viac ako o veľkosť penisu sa zaujímajte radšej o veľkosť svojho IQ. Za chvíľu tak osprostiete z toho premeriavania, že napíšete penys.

Najčítanejšie články