znamienka

janicah

Ahoj anonymka, chcem sa ta spytat kde si bola na chirurgii kde ta odstranovanie znamienok nic nestalo, pretoze vacsinou sa jedno znamienko pohybuje od 500 Sk vyssie. Diky za odpoved.

upppps

v po vynamienka odsranuje valdman pri aque a vraj to robia aj na chirurgii v nemocnici.ale samoyrejme je potrebne prv ist ku praktickemu lekarovi a ten da odporucaci listok.

lada

Ahoj mohol by mi niekto poradit, kto sa zaobera odborným vyšetrení znamienok v Prešovskom kraji?Je to velmi súrne. Ďakujem

predator

pre anonymku:
zadarmo to je iba vtedy ak ti to kozny lekar zhonoti ze ti to prekaza v beznom zivote..
inac sa cena pohybuje do 600sk za jedno!

žabka1

Anonymka, ja mam okrem 2 ci troch vsetky hladke, proste mala hneda bodka.A neopalujem sa uz 13 rokov. Ale predtym som stravila asi 4 leta nonstop na plazach, opalena na maximum. No a este pred 8 rokmi som ja hlupa odchodila jednu zimu do solarka. Ale znamienka som mala aj predtym a tie co sa mi robia teraz, neviem, ci je to dan za opalovanie, alebo nie... Ale vraj aj po 10 rokoch od opalpovania mozu nastat nasledky......

anonymka

žabka,aj mne sa v poslednom case vytvorilo strasne vela znamienok na tele a mozno je to aj od opalovania.tiez neviem co stym mam robit.najlepsie sa vyberaju take co su vypukle a ostane po nich mala jazva.len horsie je to s tymi hladkymi.

damaxy

pre krásu alebo vlastnú spokojnost,vydržíme všeličo,ale zisti si čo to o príslušnom chirurgovi,aby si mala istotu,že si v dobrých rukách.

žabka1

ja mam podobny problem, cela som bodkovana od znamienok. Su male, ale je ich hrozne vela, po rukach, po bruchu, po krku, po chrbte..... Hanbim sa nosit este aj tricka bez rukavov. V poslednej dobe sa mi robia aj po nohach, tie som mala doteraz takmer ciste. Tiez uvazujem o odstranovani, len neviem, ci to ma vyznam, kedze sa priebezne robia dalsie a ci mi vobec poodstranuju take mnozstvo.....

anonymka

Ahoj Jana.podla toho ake mas tie znamienka.ak su take malicke tak to robi aj kozna tak ze sa to vypaluje ale ak su vacsie tak treba ist chirurgovi a on to odstrani.vobec to neboli,lebo ti to umrtvi a odstrani ti to,a nic to nestoji.mne uz ich vyberali niekolko.