ranka tam dole

Príspevok v téme: ranka tam dole
11111

uz dlhsiu dobu mam ranku blizko klitorisa na zaciatku malych pisk a velmi ma boli a casto sa otvara a ide z nej krv.co mi na to pomoze a este jednu mam medzi polovickami zadku,ale to som sa porezala,ked som sa holila a tiez sa nechce zahojit,vzdy ked sa utieram tak si to podrazdim a ide krv,ako to mam vyliecit?hlavne ma trapi ta pri klitorise na malych pyskoch,je taka zvlastna a boli to,neviete mi poradit co mam robit?ku gynekologovi nechcem ist.vopred diky

Luly

Ahojte aj ja by som sa chcela spýtať na tie drobne ranky...mám ich na klitorise dosť štípu a svrbia ...nejaké rady? Na gyndu ísť nechcem.

anu

ahojte,ja mam niečo podobne a tiež netusim od čoho to moze byt..nasla som si par vyrážiek pri pyskoch a boli ma to..neviete od čoho to moze byt?...pls

lenka290

chcem sa spýtať, či sa Ti tá ranka blízko klitorisu zahojila a čo Ti pomohlo, mám niečo podobné a nehojí sa to čo je to??

syma

ak sa ranka nehojí, nie je to len v tom, ze si ju utieranim podrazdis, ak ju mas dlho, radsej chod na gynekoogiu alebo koznej, moze sa ti zapaliť a to bude uz horsie

bella

moja nechaj to zahojit.hlavne davaj bacha pri utierani,nezaskodi skocit do lekarne a opytat sa na nieco.nezaskodi krem bez farbiv a chemikalii.ak nie nemusis ku gynekologovi staci ku koznemu alebo beznemu doktorovi.a hlavne dbaj na hygienu..,..