moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

lencok1

ahojky mariaa, dnes som bola s mojim praitelom vonku a bolo mi s nim fajn, vsetko sme si vyjasnili, len stale neviem co citim...
dnes mi ten kamos z netu napisal nadherny mail az som sa rozplakala....tak som myslela aj na neho...
ja stale neviem ktorym smerom sa mam vybrat...som z toho zmatena...
akurat teraz som sa vratila domov a konecne som bola dlhsie medzi ludmi tak som prisla na ine myslienky...
a ty ako mariaa sa mi ozvi, dufam ze sa mas fajnucko, zo srdiecka ti to prajem:)

mariaa

Ako sa mas lencok1?Mala si sa dnes ok?Pisem len tak,lebo si sa uz neozvala.Ja som sa mala celkom fajn,len ma boleli nohy.A tak som sa snazila ich rozchodit.Vecer som sa premohla a strihala som sa a farbila vlasy.Teraz,sa chystam spat.Mam prave take obdobie,ze chodim neskorsie spat.Ale su aj take,ze idem zo slepicami spat.Spanok je pre mna dolezity.Prajem Ti prijemny vikend,ak sa dostanem k PC,tak sa ozvem.Drz sa.

lencok1

no ano musim tu svoju hlavu vztycit a bojovat
ozaj veve a zachvaty ustupili:)? dufam ze ano moja....ved ked cakas babo tak ta to musi hriat pri srdiecku, kedy budes najblizsie v Za?:)

veronika

Lenčok utrpenie má zmysel ako tu už písali.Každý človek trpí svojím spôsobom a tomu sa tiež nevyhneš.Je dôležité sa k tomu postaviť so vztýčenou hlavou. Inak ťa to utrpenie ovládne.Ja to dobre poznám. So mnou sa život nehral a tiež to teraz nemám ružové. Však vieš čo som všetko zlé prežila.V zlých chvíľach mi veľmi pomáha keď sa niekomu vyrozprávam a keď sa utiekam k Bohu.Som veriaca a viera mi veľmi pomáha.Bez nej by som tu už nebola.
Lenka tá jazva z popáleniny ťa musela dosť poznačiť. Ešte si sa s tým nevyrovnala inak by si sa tým už toľko netrápila.
Lenka si veľmi pekné dievča a to vidno hlavne z vnútra.Krása nie je všetko je pominutelná. Ale to čo máš vo svojom vnútri to je skutočné a trvalé.Tak sa zbytočne netráp nad tým čím nemusíš.Je veľa horších vecí ako Mariaa ktorá potratila viackrát.To je tragédia ale ona sa s tým postupne musela vyrovnať. Tak aj ty.

mariaa

Nemusis trpiet,rob nieco zij.Hlavne ak Ta maju radi rodicia zij koli nim.Ja ked vidim jak ja nestastne moje dieta trpim aj ja.Urcite je to aj u Vas.

frontman

trpis preto, ze to ma nejaky vyznam, mas sa nieco naucit.
a ak niekedy rozmyslas nad samovrazdou, tak ti dam jednu radu, je to zbytocne.
nie preto, ze by to bolo nemoralne alebo co, ale skor preto, ze je to neprakticke, nic tym nedosiahnes.
ak sa zabijes, aj tak sa tomu celemu nevyhnes, zopakujes si to znovu, vratis sa sem v este horsom stave.