ach to hlupe akne

pa

beriem aknenormin 4 mesiace a mozem zodpovedne prehlasitze je to jedina ucinna spasa proti akne, ktore som mal nepretrzite vyse 8 rokov, pocas ktorich som skusil vela receptov, ako sa tohoto ochorenia zbavyt, od nasviecania biosvetlom az po zdravu stravu, ale najcastejsie sa akne vyskituje aj pri stresovom vypeti, ale ako mate byt v pohode, ked sa kazde rano cervene alebo hnisave uhry len mnozia a vy ich nestihate vytlacat, dlho som si namyslal ze po 25 petke to zmizne samo a ratal som mesiace, mam uz 26 a stale ma strasili vyrazky, tak my doslo ze to nebude tak uplne pravda a nakoiec som sa premohol a zasiel ku koznej a liek je popisany na zaciatku, ale treba sa pripravit aj na tie vedlajsie ucinky a nieje ich malo, vkonecnom dosledku sa to da vydrzat, ved vysledok za to urcite stoji

pralinka

este to pouzivam len tyzdne ale vysledky boli vidno uz ma druhy den a kazdym dnom sa to zlepsuje...ale citala som ze je to individualne...podla kvality mocu:) treba vela pit a zdravo jest, aspon trosku:)

pralinka

to akv.sk je fest dobra stranka, to s tym mliekom moze byt pravda, odkedy som vegetarianka, nejem vajicka a hlavne nepijem mlieko tak sa mi akne zlepsilo...vlastne ja ani velmi nemam akne ale trapia ma skor pory...vyskusala som teiz vsetko, a teraz pred par dnami som sa uchylila ku krajnej metode:)skusila som ten moč na akne...fakt to pomaha...uplne sa mi vsetky stare vyrazky vysusili a nove sa mi vobec nerobia...a pory su uplne stiahnute...je to fantasticke. a je to zadarmo:D

m janík

akne niesu hlúpe,ale telo sa takto zbavuje nepotrených vecí aj jedov.Zmente zloženie stravy a dajte si preliečiť tráviaci systém

damian

Už najmenej od roku 2004 sa hromadia dôkazy o tom, že ak je niečo v strave, čo negatívne ovplyvňuje stav akné, tak je to mlieko a všetko, čo sa z neho vyrába. veľká štúdia a Harvardskej univerzity napríklad ukázala, že dievčatá v stredoškolskom veku, ktoré konzumujú mlieko a mliečne výrobky v najväčšej miere (3-4 porcie denne) majú o 20-40% väčšie riziko vzniku komplikovaného akné. Akné podľa tejto štúdie zhoršuje mlieko plnotučné, odtučnené, ba aj sušené. Zhoršujú ho aj zmrzliny, cottage cheese a smotanové výrobky. No a keďže aj reklama o mliečnej čokoláde tvrdí, že v každej krabičke je pohár plný mlieka, tak by som s tou mliečnou čokoládou bol opatrný. Zatiaľ nie je jasné, či akné zhoršujú hormóny kravského mlieka alebo jeho vysoký obsah jódu, ale to Vám môže byť jedno. zo stranky www.akv.sk

alenica

ahoj.. ja som mala akne od 10 do 21 a este stale to nieje celkom super ale zlepsienie je o takych 90% - odpoved pomohla mi HAK... u koznej a kozmeticky som bola varena-pecena a nic ... fakt viac ako 10rokov som mala ohavne strasne akne na tvary a celom dekolte...

sony

alic netvrdím, že žihľava je všeliek. Ale keby nepŕhlila tak už na tejto planéte nie,lebo by ju zvieratá a hmyz zožrali takú má liečivú silu. Hlavne prečisaťuje krv a moja starká stále vravela, že akné je zo zlej krvy. Vraj prechladnutej krvy. Vieme, že akné je zápalové ochorenie chĺpka a mazovej žľazy je vyvolané poruchami žliaz s vnútornou sekréciou ako aj poruchami tráviacich orgánov hlavne v mladosti ale sporadicky sa prejavuje prakticky v každom. Nestačí piť iba žihľavový čaj, treba si upraviť jedálniček, pohyb na čerstvom vzduchu, nefajčiť, vyhýbať sa draždivým jedlám a sem tam navštíviť aj kozmetičku, ak ti to prňaženka dovolí a výsledok sa zaručene dostaví.

elle

Mala by si zacat pravidelne chodit ku kozmeticke na cistenie....Ked sa komedomy dokladne vycistia, nezapali sa
mazovy vyvod...