Stitna zlaza - operovat ci nie? RNG prosim porad

Príspevok v téme: Stitna zlaza - operovat ci nie? RNG prosim porad
ivik

Doktor odporucil mojej mame operaciu kvoli uzlikom v stitnej zlaze. Momentalne ide o studeny nalez ale vraj z toho moze vzniknut rakovina. Da sa predist operacii?? Mama ma niekedy tazkosti pri prehltani a zachripnuty hlas. Okrem toho ma systemovu sklerodermiu a Raynaudov syndrom, snazila sa vysadit lieky, ktore brala dlhe roky kvoli tejto chorobe a nahradit ich alternativou, ale po operacii stitnej zlazy by znovu musela zacat brat lieky comu by sa najradsej vyhla. Prosim o radu. Dakujem

RNG

Jod je na vonkajsie pouzitie(teda on sa vlastne cez kozu postupne dostane dovnutra)
Lecitin je ucinny na vycistenie zil len vo forme cisteho sucheho granulatu(hrubozrnny prasok, dobre sa rozvari v polievkach alebo omackach, nezmeni chut).
Ja ho planujem drzat v predajniach, je to najlepsia obrana proti porazkam a infarktom.
NO2 sa vytvara v tele z roznych latok, ci uz liekov alebo potravinovych doplnkov.

ivik

Dakujem za rady. Daju sa pripravky obsahujuce spomenute latky ako NO2, DMSO.. kupit vo vasej predajni v Bratislave? V akej podobe sa da zakupit spominany lecitin?
Jodova tinktura - ide o vonkajsie alebo vnutorne pouzitie? Nemam ziadne skusenosti so spominanymi pripravkami.
SECOND OPINION bol aj moj navrh ale neviem o ziadnom odbornikovi na Slovensku. Vedel by niekto poradit?

kosa

ivik,
teda to KONECNE znamena ze skusit najst lekara, ktory by sa na to pozrel este raz, a vysetril tu stitnu zlazu.
inak, predpokladam ze toto doporucenie bolo urobene na zaklade masy roznych ''vysetreni''v zdravotnej karte.Takze mozno trochu aj panika zo strany lekarov.
prevencija je dobra. ale prevencija operacijov?...

kosa

ivik,
KONECNE!
doporucili by sme SECOND OPINION....
a operacija NERIESI to podstatne pri udrzani zdravia..OSOBNU ZAANGAZOVANOST PACIENTA-CHOREHO-POSTIHNUTEHO, a pomoc-radu rodinych prislusnikov a pribuznych.

RNG

Raynaudov syndrom je vlastne len zla cirkulacia do koncatin.
Cistenie zil lecitinom(2-3 krat do tyzdna polievkova lyzica cisteho granulatu) vitamin E a C a niektore antioxidanty(vytazok zo zeleneho caju, vytazok z hroznovych semien, vinpocetin...) by to mali podstatne zlepsit.
Kremy s obsahom NO2 tiez pomahaju(podstata drog na "otvaranie zil, calcium chanel blockers a beta blockerd)bez systemickeho ucinku-pouzite len topicky=miestne na prsty a chodidla.
Niektore aminokyseliny prirodzene zvysuju NO2 v krvi, napr arginin, ornitin,a pod.davkovanie je cca 3 gramy denne, rozdelene do viacerych davok.
Pravdepodobne by pomohol aj MSM krem a tiez kremy s obsahom argininu pouzivane na zlepsenie cirkulacie. Tak isto aj DMSO,aj tu cistidlo a transportator.

RNG

Kedze operacia moze nejaky cas pockat(iste ste nedostali termin na zajtra) ja by som odporucil pouzitie jodovej tinktury na brucho-flak asi na pol dlane 2-3 krat tyzdenne.
Na sklerodermiu viaceri lekari alternativnej mediciny odporucali pouzitie DMSO(latka pribuzna MSM, silne polarne rozpustidlo, nachadza sa v malych mnozstvach v roznych rastlinach, koncentrovana-50-70% sa pouziva vo veterinarstve na klbove bolesti bezne, pre ludi to farmaceuti blokuju, ale napriek vsetkemu sa nachadza v roznych transdermalnych medicinach=pomoze prepravit cez kozu vacsie molekuly, podobne rozpusti a odstrani zamorenia.
Rakovina moze vzniknut hocikde, ked nema telo dostatocny mechanizmus na jej odstranenie.
Samozrejme je pravdepodobnost vacsia v nefunkcnych tkanivach