Konopný krém na akné

alexdd

NIEKTORI TU PISU ZE JE DOST PROBLEMATICKE TEN KREM ZOHNAT....MOZETE MI PORADIT KONKRETNU LEKAREN ABO LEKARNE KDE HO URCITE MAJU????????PLS DAKUJEEM

monika9

ja som si kupila v lekarni je ich viacero druhov je na ekzemy na acne a este par druhov,je fakt dobry aj na postipnutia

dedo_vsevedo

konopny krem je aj na mastnu plet.Je bez lekarskeho predpisu,no neda sa len tak lahko zohnat,treba pobehat lekarne,ale fakt stoji za to.

pikachu...

dedo vsevedo .. myslis ze je dobry na mastnu plet???? ako sa to použiva zajtra si ho idem kupit do lekarne je to na lekarsky predpis ci len pridem a poviem ze ho chcem????

dedo_vsevedo

no konopny krem pouzivam skoro mesiac a mozem povedat ze je to sila,mam menej nez 18:-DD,a mam normalny typ pleti(ani mastny a ani suchy)

RNG

Na pravej strane tohoto textu mas relkamy Google, niekedy aj na spodu, klikni na Doplnky vyzivy(RNG) tam najdes telefonne cisla obchodov, predavacky ti ochotne pomozu

RNG

Konopny olej je dobreho zlozenia, ale ked to prejde cez prienysel(hydrogenizovanie, rafinacia) a pridaju sa k tomu naftove produkty , ako prakticky do vsetkych kozmetickych produktov, za moc to nestoji...
Skuste radsej cisty panensky kokosovy olej, jojoba olej, olivovy olej a pod, pripadne si dajte do neho tekuty vitamin E a par kvapiek GSE na zvysenie antimikrobialneho ucinku.