ženský orgazmus

D_nika

sexysex, neumries, neboj sa :D casom sa mozte zladit a ty mu tiez naznac, ako aj teba urobit... nie je to ovela ine, akurat ze sa moze urobkat do teba :)) (ak je antikoncepcia nejaka, of course) s byvalym som sa pri sexe nikdy poriadne neurobila... s mojim terajsim to vsak uz len podla maznani a oralu a pod vyzear VELMI nadejne :))))

linda-f.

ja to tak mam pravidelne, ze on ano a ja nie,ale teraz spolu len zaciname,takze to trva kratko kym sa spravi,taze ja ani moc nemam cas...ale nevadiii,ved cvikom sa to zlepsii :) a on to este dorobi prstikmi potom :)

barbar onan

Tak to by teda aj mna zaujimalo aky je to pocit ked sa chalan urobi a ona nie.....ja som chalan cize z tejto pozicie to viem......a z opacnej????

sexysex

D_nika, takze pris exe je to ine a je dost mozne, ze ho vdedy ani nedosiahnem? to umrieem :D aky je to pocit, ekd sa chlap urobi a zena nie? pri orale je to o moc ine?

blaster

nelinka. mna to tiez dost zaujima,su o tom aj rozne videa a tiez by som to raz chcel na nejakej babe vyskusat:o))

marek.xx2

ludia prosim o radu.. mam 17 a od 15 som posiloval.uzival som vseliake pripravky na svalstvo a teraz kvoli tomu mam malu chut na sex predtym som maval sex casto ale priatelka ju ma casto poradte ako dosiahnut aby som mal zas chut na sex??

D_nika

sexysex, ja sa pri sexe takmer nikdy neurobim... teda doteraz som sa ee a len pri orale, alebo take cosi.... sex je iny... neboj sa, nebudes moc rychlo... zeny proste na chlapov nemaju :D

sexysex

D_nika dakujem moc, noa si sa mi to teda podarilo, ale preco niektori nemozu tak rychlo dosiahnut orgazmus? u mna je to celkom rychlo..ale potom ak je to tak rychlo to nie je moc good :D eve d ked budem mat prvy sex, takto pride rychlo a chalan nebude uspokojeny? :( alebo ion bdue taky rychly, ze potom ho nedosiahnem ja :P