operacia nadoru / prsnik

Príspevok v téme: operacia nadoru / prsnik
kkkkkk

mam 20 rokov a zistili mi nador v prsniku, absolvovala som 2x USG, 2x termovizne a cytologicke vysetrenie (punkcia). jedna sa o benigny n., cca. 32 mm lož., zloženie z viacerych bilat. denz. zliaz, vylucena cystosa phyllod., objavil sa mi len pred par mesiacmi a bol zaznamenany velmi rychly narast, co sa tyka velkosti. termin operacie spada na 4.10.07 podla lunarneho kalendara sa jedna o den v znameni raka, toto znamenie ma okrem ineho silny vplyv na organy ako hrudnik, pluca , zaludok, etc. a prave v dnoch raka sa odporuca vyhnut zakrokom a operaciam spominanych organov. aky je VAS nazor na tuto tematiku, a aku prioritu by ste tomu prilozili..? ktore dni su vhodne pre takyto zakrok, a ktorym dnom by sa malo vyhnut? vopred dakujem za Vasu odpoved.

cooldjka

ja som prave dovrsila 18 rokov a pred troma tyzdnami som bola operovana na pravy prsnik,ze ktoreho mi odstranili tumor velkosti 7*7*6 cm. vsetko dobre dopadlo,zotavila som sa ihned,je mi fajn,som stastna,ze som zdrava.tak sa nestresuj,neboj,vsetko dobre dopadne.drzim prsty

jidufkejfkldf

prepac,ze trochu od veci ale ako si to zbadala alebo ako to citit ze nieco take mas v prsniku. je to aj vidiet?zaujima ma to moc.
a k tomu horoskopu,no vies ja som veriaca osobka a ja by som to skor nechala v rukach bozich ako sa hovori ako sa stresovat kvoli nejakemu horoskopu.prave naopak musis nazberat vela sil a byt pokojna a vsetko dobre dopadne. drzim palce...
dik za odpoved ak bude...