PRVYKRAT U GYNEKOLOGA...

majka s.

no jo... snad odtial nezutekam a ked hej... tak to bude HRUZA. ved koniec koncov raz tam ist musim. a ked budem tehotna, tak tam budem chodit castejsie.

majka s.

hehe... prave som si spomenula, ze prave taku suknu mam jednu peknu (asi po kolena a do zvonu) :o). tak na buduci tyzden sa tam snad uz dokopem :o)

me

neboj nepovie :)aby si si dala suknu dole, snad tam nebudes pred nim stat naha :) ved tak je to uplne v pohode :) ja som sice svoju prvu navstevu oddalovala, ale nakoniec som tam raz predsa len musela ist prvy krat. Vybrala som si gynekologa, a musim povedat, ze nie je ani o 10rokov starsi odo mna :) mozno pre niekoho trapne, ale ja som sa prvy krat citila v ambulancii uplne v pohode :) najma, ked najprv bol rozhovor a potom vysetrenie, presne mi vzdy povedal, co mi ide spravit, ci uz to bolo vysetrenie alebo ultrazvuk :) dokonca som videla vsetko na monitore, tak to bolo celkom sranda :) neboj, zober suknu a bez :)

majka s.

pocuj me... to ked si zoberiem suknu, tak sa nebudem musiet okrem nohaviciek vyzliekat (teda dat suknu dole ci co)? to mu nebude vadit, ze mam suknu? nepovie mi, aby som si ju dala dole?

me

Neboj je to celkom v pohode, najprv sa ta popyta vsetko mozne (od kedy mas menstruaciu, pravidelne, ako dlho..., pripadne choroby v rodine, tvoje caste ochorenia a pod.) a potom ta vysetri, ak si este panna, tak je to v pohode cez konecnik, vobec to neboli. A inak sa to tiez da vydrzat. Ked som bola prvy krat, tak mi spravil aj ultrazvuk, co je bezbolestne :) a skontroloval mi aj prsniky. Netrvalo to dlho a bolo to za mnou :) a nezabudni si sukienku zo sebou :)