Sifilis

vondrasi

Dobrý den
Chcel som sa opítať že ked mám okolo pohlavného údu presbejšie sú v chpoch také vyrášky ako vredy (jebaky) môže to biť sifilis ? Mám ísť račej k doktorke ?

hunter2222

mno ma male bodky po penise a robia sa mi aj po perach --co to znameny...mam sifilis alebo neaku inu chorobu???

jojo123

dobry den
pred par dnamy mne zistily ze mozem mat sifilis, ale neviam nato prist ako a kde by som mohol dostat, ako mozem liecit a naco mam davat pozor, dakujem

njmdshl

mam aj ja otazku mal som pred dvoma dnami pohlavny styk ...na druhy den ma zacala palit kusok predkoska a potom pri sprchovani som si vsimol ze mam take malinke vyrasky na zaludi ..co to moze byt---mam taky isty problem...opovedzte coskoro prosim..

mata

Myslite ze je mozne aby sa vyrazka na jazyku, ako sa zvacsa sifilis objavuje zjavila uz po 3dnoch?a bolela? alebo to nie je sifilis ale obycajna zaba?

cicinko

mam aj ja otazku mal som pred dvoma dnami pohlavny styk ...na druhy den ma zacala palit kusok predkoska a potom pri sprchovani som si vsimol ze mam take malinke vyrasky na zaludi ..co to moze byt