predávkovanie

Príspevok v téme: predávkovanie
anonym55

prosim poradte!!! skoro stale myslim nato ze sa predavkujem liekmi, alebo si nieco spravim a ako skoncim v nemocnici. neviem co je to so mnou. stale nad tym rozmyslam, aby som nesla na prax co mam cez prazdniny. som psychicky chora?neviem co mam robit. nechcem aby si moji blizky mysleli ze patrim na psychiatriu.dik

zdeptana

ja si zase stale myslim,ze sa mne alebo nikomu z mojich blizkych stane nieco zle.Myslim,ze som tak zla ze sa mi to niekedy takto vrati.alebo blizkym.Prenasleduje ma to stale a ak niekto niekde vycestuje,bojim sa,ze odpadne alebo nejaka havaria...som z toho vycerpana a asi zosediviem.mlady predsa na tieto veci nemyslia,svet gombicka ale ja myslim stale na hroziace mozno nerealne nebezpecenstvo

z

Ahoj! Podľa mňa ak na to stále myslíš, niečo nie je v poriadku - unikáš pred povinnosťami, možno sa chceš dostať do nemocnice, lebo si myslíš, že vtedy sa budú o teba starať...ale tú prax si budeš musieť tak, či tak odpracovať. Povinnosti počkajú!!! Zahoď všetky lieky a nezabudni, že ty poznáš najlepšie seba! Prajem ti krásne leto!