Detská chudokrvnosť

Darmord

Ahoj,
Skús sa informovať tu:
-odkaz odstránený-
Mne tam odborný lekár pomohol z mojimi vážnymi ťažkosťami.
Podpora je tam 24 hod. denne takže keď som mál problém z dieťaťom a lekár nebol v ordinácií o pol noci tak jedine tam.
A môžeš komunikovať cez e-mail, volať, skype a iné.
je tam nejaký centový poplatok čo je nič fakt nič oproti tomu že ide o zdravie. VRELO ODPORÚČAM MÁM SKVELÚ SKUSENOSŤ
-odkaz odstránený-

Ziazdravie

Ahojte

GOJI-pre deti
Najväčší darček, ktorý môžeš dať svojmu dieťaťu, je zdravie. Nie je to jednoduché, ale nie je to nemožné
*Goji pomôže tvojmu dieťaťu sa zdravo vyvíjať, pomôže k zdravému rastu, znižuje s tým spojené bolesti
kĺbov a kostí
*pomáha zabudovať obsah energie živín,
*zabraňuje rýchlemu vyprázdňovaniu kalcia
*zodpovedá za zdravie chrupu a ďasien
*stupňuje imunitu voči injekciám
*utlmuje príznaky alergie
*posilňuje a chráni funkcie nervovej sústavy

*Goji obsahuje o 250% viac železa ako hovädzie mäso

zaujalo vás to napíšte mi na -adresa odstránená- pošlem vám viac informácii

Luiza

Ahojte, chcela by som sa spýtať na hlavné znaky chudokrvnosti. Každý mi vraví, že som vždy strašne bledá. Všimla som si časté bolesti hlavy, ktoré sú niekedy takmer neznesiteľné a "trpím" aj tzv.pikou- proste mi chutí obhrýzať omietku z nášho domu. Má toto všetko niečo spoločné? Ďakujem, Luiza :)

aljoska

Odpísanéz:Dr.Adelle Davis:Moderné liečenie výživou.
Nedostatok vitamínu E je hlavnou príčinou detskej chudokrvnosti.Tomu možno zabrániť ak matka pred porodom berie 600 mg vit.E.Vyskytuje sa v materskom mlieku,ale spravidla chýba v receptoch dojčenskej výživy.Z nedostatku tohoto vit.vzniká chudokrvnosť v ktoromkolvek veku a nedá sa rozoznať od chudokrvnosti z nedostatku železa.Rozozná sa iba vtedy,ak sa prevedie skúška na obsah vit.E v krvi,avšak lekári tieto skúšky nerobia.Vačšina železitých liekov ničí vit.E a preto časová prestávka medzi podávaním vit.E a železa má byť 8-12 hod.Koniec citátu.
Možno by sa bolo treba zamerať týmto smerom.