da sa posunut menštruácia s tabletkami, ktore su viacfazove?

hamillka

ja som bola u gynekologa a on mi povedal, ze pri takych tabletkach je to veľmi komplikovane, ze to radsej nemam skusat:) .. no, asi prejdem na ine tabletky alebo co :) ..

tiny

ahoj uz som raz pisala. bola som u doktora a je to takto. Skončí ti balenie /21/ tabletiek ,nespravis prestavku ale zacnes uzivat dalsie balenie, ale nie od zaciatku tie ružove,ale pozor az tie hnede /10/.potom ked ich zjes pride menzes po 2/3 dnoch a znovu pokracuje cyklus,ako preedtym,maj dufam ze som pomohla papa

greta

pri antikoncepcii 3regol ked chces oddialit menstruaciu tak nerob tyzdnovu prestavku medzi baleniami ale pokracuj druhym balenim...inak nie je 100% pretoze hlavne v zaciatkoch sa objavi spinenie sice slabsie ako menstruacia ale aj tak su s tym starosti

melon

ahojte.chcem sa vas spytat ci je normalne, ked som mala doteraz normalnu menstruaciu, ale pred mesiacom som mala v 16. dni menstruacie slaby 5dnovy menzes a tento mesiac sa mi to opakuje.Cize mam do mesiaca dve menstruacie jednu tu normalnu a tu druhu slabucku a to v strede cyklu okolo 16. dna cykla.dikes

tiny

ahoj ja mam ten isty problem , tiez mam tie iste tabletky a potrebujem oddialit mens. o tyzden,a vobec neviem ako to funguje.ak si uz zistila ako tak mi pls napis,ja idem zajtra k doktorovi sa ho spytam ,potom ti napisem,papa